Sözcü Plus Giriş

Söz yeni bölüm fragmanı: Heyecan büyüyor! Söz dizisi 23. son bölüm izle! 24. bölümde neler olacak?

Son bölümde yaşananların ardından izleyiciler Söz dizisi yeni bölüm fragmanı heyecan içinde bekliyor. Söz son bölümde yaşanan heyecanlı gelişmelerin ardından 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu araştırılıyor. 23. bölümde ABir türlü haber alınamayan Hafız, herkesten habersiz, uzun bir yolculuğa çıkarken, Erdem’e gelen bir istihbarat ile Tim, sınır ötesindeki büyük bir operasyon için hazırlıklara başlar. Haberimizden son bölümü izleyebilirsiniz. Peki Söz yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı mı? İşte detaylar...

null
Güncellenme: 11:34, 04/12/2017
Söz yeni bölüm fragmanı: Heyecan büyüyor! Söz dizisi 23. son bölüm izle! 24. bölümde neler olacak?

Söz dizisi her pazartesi olduğu gibi bu pazartesi de izleyicilere son bölümü ile heyecan dolu dakikalar yaşattı. Dizinin takipçileri 23. bölüm bittiği anda Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunu sormaya başladı. Haberimizden bu sorunun yanıtını ve son bölüm izleme yollarını öğrenebilirsiniz. Bataklıktaki köylüleri çıkarmak için canları pahasına mücadele eden Tim için tehlike henüz geçmiş değildir. Hiç beklemedikleri bir anda ölümün eşiğine geleceklerdireni bölümde neler oalcak? Söz 22. bölüm fagmanı büyük heyecan içeriyor…

 

SON BÖLÜM ÖZETİ

Söz dizisi son bölümde Bahar tetikçiyle karşı karşıya… Bataklıktaki köylüleri çıkarmak için canları pahasına mücadele eden Tim için tehlike henüz geçmiş değildir. Hiç beklemedikleri bir anda ölümün eşiğine geleceklerdir. Tetikçi ile baş başa kalan Bahar ise ondan kurtulmanın bir yolunu aramaktadır. Yavuz'u da bu durumdan haberdar etmesi ile Tim ve Tetikçi karşı karşıya gelir. Yavuz ise Tetikçinin kendisi ile ilgili büyük bir sırrı sakladığından habersizdir. Söz son bölümünün yayıncı kuruluş paylaştığı anda aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz.

SÖZ 23. BÖLÜM İZLE!

Bir türlü haber alınamayan Hafız, herkesten habersiz, uzun bir yolculuğa çıkarken, Erdem'e gelen bir istihbarat ile Tim, sınır ötesindeki büyük bir operasyon için hazırlıklara başlar.

Büyük planın en önemli iki ismi Agâh ve Çolak sözde yeni devletin yol haritasını çıkarmak üzere yabancı güçlerle bir araya gelir. Yavuz önderliğindeki Tim toplantı yerini bulabilecek midir?

 

 

Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı dizi Söz reyting listelerinin üst sıralarından düşmüyor.

Yayınlanma Tarihi:23:20,