Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz yeni bölüm ne zaman? Söz 67. yeni bölüm için bekleyiş…
Söz yeni bölüm ne zaman? Söz 67. yeni bölüm için bekleyiş…
Söz dizisine verilen yılbaşı arası izleyicilerin merakına neden oldu. Söz dizisinde yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusunu soran izleyiciler aynı zamanda Söz'ün yeni bölümün yayınlanıp yayınlanmadığını araştırıyor. Peki Söz 67. yeni bölüm ne zaman?
Magazin 9 Ocak 2019 - 14:08

Söz dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacağı seyirciler tarafından merak ediliyor. Söz yeni bölümü bu hafta da Star TV’de yayınlanmayacak. Söz dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ve Söz yeni bölümün yayınlanacağı tarihe dair beklentiler haberimizde.

SÖZ DİZİSİNİN 67. YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Söylentilere göre Söz yeni bölümün 21 Ocak Pazartesi günü ekrana gelmesi bekleniyor. Yeni bölüm fragmanının da yayın tarihinden bir hafta önce ekrana gelmesi bekleniyor. Geçtiğimiz hafta yılbaşına denk gelen pazartesi günü yayınlanmayan Söz dizisi bu hafta da ekrana gelmeyecek.

SÖZ SON BÖLÜMDE ALBAY ERDEM VE TİM KURŞUNLARA DİRENİYOR

Düşman üssünden yapılan uyarı sonrası ateş açılıyor. Taciz ateşine karşı duran Albay Erdem’e tüm ekip katılıyor. Tüm bu anlar kameradan izleniyor.

Tim’in dik duruşu Dragan ve yabancı üsteki Yüzbaşıyı tedirgin ediyor. Dragan yaptığı yeni planla Karabatak’ı bir kez daha ölümle burun buruna getiriyor. Karabatak ise düşmanına kilitlenmiş durumda. Şero’yu öldürmeyi kafasına koyuyor.

soz-yeni-bolum-2_16_9_1546855892

YAVUZ’DEN BÜYÜK DERS

Dostu Kopuk’u kurtarmak için Yavuz plan yapıyor. Kopuk’un hayatını tehlikeye atan Sami büyük bir ders alıyor.

TİM DÜŞMAN ÜSSÜNÜN KAPISINA DAYANIYOR

Albay Erdem ve Tim ekibi Karabatak için düşman üssünü kapısına dayanıyor. Dragan da o sırada içeride. Düşman askerinin silah çekmesi ile ortam geriliyor. Albay Erdem her şeyi göze aldığını söylüyor. Silahlarını indirmeleri isteniyor ama Erdem bu teklifi reddediyor. Erdem askerinin teslim edilmesini istiyor ama orada asker olmadığını söylüyorlar. Albay karşı karşıya geldiği Yüzbaşına arkasında adam bırakmayacağını anlatıyor.

Son güncelleme: 09:30 - 26.02.2019