Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz yeni bölüm ne zaman? Star TV yayın akışında neden yok?
Söz yeni bölüm ne zaman? Star TV yayın akışında neden yok?
Star TV'nin her Pazartesi akşamı yeni bölümleri ile yayınlanan dizisi Söz bu akşam da yayınlanmayacak. Dizi severler Söz dizisinin yeni bölüm tarihini merak ediyor. Dizinin son bölümünde bayrağı uğruna eşini ve ailesini kaybeden Yavuz kalbini herkese kapatmıştı peki savcı Derya için bir şans tanıyacak mı sorusunun cevabı merak ediliyor. Bu akşam 22.45'te Söz dizisinin tekrar bölümüne yer verilecek. Peki Söz 67.yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Söz dizisi hakkında merak edilenler...
Magazin 14 Ocak 2019 - 16:52

Söz dizisinin yeni bölümleri büyük bir merak ve heyecan içinde bekleniyor. Yeni bölümde Yavuz ile Derya arasında aşkın kıvılcımı ateşlenecek mi merak ediliyor. Söz dizisi yeni yıl tatili nedeniyle yayınlanmıyor. Yeni bölümde Karabatak’ın akıbeti ne olacak? Söz 67.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman ekrana gelecek? İşte Söz hakkında bilmeniz gereken her şey…

SÖZ 67.YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Söz yeni bölümün 21 Ocak Pazartesi günü ekrana gelmesi bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Söz dizisinde izleyicilerin belki de merakla beklediği en önemli konulardan biri Savcı Derya ile Yavuz arasında yaşananlar. Bayrağı uğruna nişanlısını, eşini hatta ailesini bile kaybeden Yavuz’un kalbi artık herkese kapalı. Ama Savcı Derya ile yakınlaşmaları aşk beklentilerini arttırıyor. Ayrıca yeni bölümde Karabatak’ın akıbeti de en çok merak edilen konular arasında.

yavuz

SÖZ 66. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tamirhaneye saldırı düzenleniyor. Ateş altın kalan Kopuk ve Turhan zor anlar yaşıyor. Yavuz da yetişiyor ama Kopuk kendini dışarı atıp ateş atmaya başlayınca arkasından yetişen adamlar onu bayıltıp kaçırmayı başarıyor. Sami planının tıkır tıkır işlediğini öğreniyor. Yavuz Sami’nin adamlarını takip ediyor. Sami, Yavuz’u arayıp şantaj yapıyor. ‘Dedikleirmi yaarsan arkadaşının kılına zarar gelmez’ diyor. Derya olay yerine geliyor. Yavuz’dan isim istiyor. Düşanlarının çok tehlikeli olduğunu söylüyor. Ama Yavuz konuşmuyor. Derya Kopuk’u sağ salim bulacağını anlatıyor.

Albay Erdem ve Tim ekibi Karabatak için düşman üssünü kapısına dayanıyor. Dragan da o sırada içeride. Düşman askerinin silah çekmesi ile ortam geriliyor. Albay Erdem her şeyi göze aldığını söylüyor. Silahlarını indirmeleri isteniyor ama Erdem bu teklifi reddediyor. Erdem askerinin teslim edilmesini istiyor ama orada asker olmadığını söylüyorlar. Albay karşı karşıya geldiği Yüzbaşına arkasında adam bırakmayacağını anlatıyor.

STAR TV YAYIN AKIŞI

star
Son güncelleme: 09:27 - 26.02.2019