Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz yeni bölüm neden yok? Söz 67. yeni bölümü ne zaman?
Söz yeni bölüm neden yok? Söz 67. yeni bölümü ne zaman?
Söz yeni bölümü bu akşam Star TV'de yayınlanmayacak. Söz dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacağı seyirciler tarafından merak ediliyor. Söz dizisinin yeni bölüm yayın tarihi belli oldu. Star yayın akışında Söz yeni bölümü yerine ne var? Peki Söz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Magazin 7 Ocak 2019 - 20:22

Star TV ekranlarında Söz dizisi 67. yeni bölümü bekleyenler için kötü haber geldi. Yeni yılın ilk haftalarında ara veren diziler arasında Söz dizisi de yer alıyor. Dizi en son 66. bölümünü yayınlamıştı. Bu bölümde Kopuk’un hayatını tehlikeye atan Sami ve ekibi, hayatlarının dersini almıştı. Peki Söz yeni bölüm ne zaman?

SÖZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Geçtiğimiz hafta yılbaşına denk gelen pazartesi günü yayınlanmayan Söz dizisi bugün de ekrana gelmeyecek. Tüm dizilerin ortak kararla 3 hafta yayınlanmayacağına dair söylentiler var. Bu söylentilere göre Söz yeni bölümün 21 Ocak Pazartesi günü ekrana gelmesi bekleniyor. Yeni bölüm fragmanının da yayın tarihinden bir hafta önce ekrana gelmesi bekleniyor.

SÖZ YENİ BÖLÜMDE NELER BEKLENİYOR?

Söz dizisinde izleyicilerin belki de merakla beklediği en önemli konulardan biri Savcı Derya ile Yavuz arasında yaşananlar. Bayrağı uğruna nişanlısını, eşini hatta ailesini bile kaybeden Yavuz'un kalbi artık herkese kapalı. Ama Savcı Derya ile yakınlaşmaları aşk beklentilerini arttırıyor. Ayrıca yeni bölümde Karabatak'ın akıbeti de en çok merak edilen konular arasında.

soz-yeni-bolum-2_16_9_1546855892

SÖZ 66. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tamirhaneye saldırı düzenleniyor. Ateş altın kalan Kopuk ve Turhan zor anlar yaşıyor. Yavuz da yetişiyor ama Kopuk kendini dışarı atıp ateş atmaya başlayınca arkasından yetişen adamlar onu bayıltıp kaçırmayı başarıyor. Sami planının tıkır tıkır işlediğini öğreniyor. Yavuz Sami'nin adamlarını takip ediyor. Sami, Yavuz'u arayıp şantaj yapıyor. ‘Dedikleirmi yaarsan arkadaşının kılına zarar gelmez' diyor.

DERYA, KOPUK İÇİN DEVREDE

Derya olay yerine geliyor. Yavuz'dan isim istiyor. Düşanlarının çok tehlikeli olduğunu söylüyor. Ama Yavuz konuşmuyor. Derya Kopuk'u sağ salim bulacağını anlatıyor.

TİM DÜMAN ÜSSÜNÜN KAPISINA DAYANIYOR

Albay Erdem ve Tim ekibi Karabatak için düşman üssünü kapısına dayanıyor. Dragan da o sırada içeride. Düşman askerinin silah çekmesi ile ortam geriliyor. Albay Erdem her şeyi göze aldığını söylüyor. Silahlarını indirmeleri isteniyor ama Erdem bu teklifi reddediyor. Erdem askerinin teslim edilmesini istiyor ama orada asker olmadığını söylüyorlar. Albay karşı karşıya geldiği Yüzbaşına arkasında adam bırakmayacağını anlatıyor.

soz-yeni-bolum-1

ALBAY ERDEM VE TİM KURŞUNLARA DİRENİYOR

Düşman üssünden yapılan uyarı sonrası ateş açılıyor. Taciz ateşine karşı duran Albay Erdem'e tüm ekip katılıyor. Tüm bu anlar kameradan izleniyor.

Tim'in dik duruşu Dragan ve yabancı üsteki Yüzbaşıyı tedirgin ediyor. Dragan yaptığı yeni planla Karabatak'ı bir kez daha ölümle burun buruna getiriyor. Karabatak ise düşmanına kilitlenmiş durumda. Şero'yu öldürmeyi kafasına koyuyor.

YAVUZ'DEN BÜYÜK DERS

Dostu Kopuk'u kurtarmak için Yavuz plan yapıyor. Kopuk'un hayatını tehlikeye atan Sami büyük bir ders alıyor.

Son güncelleme: 13:45 - 26.02.2019