Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz bu akşam var mı?Söz 28. yeni bölüm ne zaman? Yavuz’a kötü haber!
Söz bu akşam var mı?Söz 28. yeni bölüm ne zaman? Yavuz’a kötü haber!
Söz 28. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Söz bu akşam yayınlanmadı. Star TV ekranlarında her pazartesi yayınlanan dizi heyecanla takip ediliyor. Söz bu akşam ekranlara gelmedi. Dizi severler Söz yeni bölüm neden yok? Söz yeni bölüm ne zaman? diye soruyor. İşte soruların cevabı...
Magazin 1 Ocak 2018 - 21:07

Söz yeni bölüm bu akşam neden yayınlanmadı? Söz yeni bölüm ne zaman ekranlara gelecek? Star TV’nin iddialı dizisi Söz yeni bölüm fragmanında Yavuz hiç beklemediği bir gerçekle yüz yüze geliyor. Söz 28. yeni bölüm bu akşam yayınlanmadı. Peki Söz 28. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Söz bu akşam neden yayınlanmadı? İşte Söz ile ilgili son detaylar…

SÖZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Söz yeni bölümüyle 8 Ocak Pazartesi akşamı Star ekranlarında yayınlanacak. Bu akşam dizinin yılbaşı olması nedeniyle yayınlanmadığı tahmin ediliyor. Söz yeni bölümde Yavuz babası ile ilgili gerçekleri öğrenir ve “Ben böyle bir babayı hak edecek ne yaptım?” diye sorar. Kötü haber Ankara’dan gelir Yavuz hakkında görevden uzaklaştırma emri gelir.

 

SON BÖLÜM ÖZETİ

F16'ların hedefinde Hatice'yi bulan Yavuz zor bir karar vermek zorundadır. Diğer tarafta ise TİM sınır kapısına yaklaşan intihar bombacılarını etkisiz hale getirmek için büyük bir risk alacaktır.

Tüm bunlar olurken mühendis Yücel Ertürk Büyükelçinin adamları tarafından kaçırılır. Uçaklarımızın kontrolüne sızmayı amaçlayan Büyükelçi, Çolak için güvenli bir yol hazırlamaya çalışmaktadır. Çolak ise topladığı yüzlerce adamıyla sınırı geçmek için hazırlık yapmaktadır.

Yücel Ertürk'ü kurtarmak için yola çıkan Yavuz ve Tim, Çolak'ın yarattığı tehdidi önlemek için zamana karşı mücadele verecektir. Yavuz ise operasyonunun sonunda hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşecektir.

Son güncelleme: 22:49 - 01.01.2018