Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz yeni bölümde ders veren Atatürk sahnesi!
Söz yeni bölümde ders veren Atatürk sahnesi!
Söz yeni bölümde (59. Bölüm) tüyleri diken diken eden bir Mustafa Kemal Atatürk sahnesine yer verildi. 10 Kasım günü yayınlanan ön izleme ‘Atam izindeyiz’ mesajı ile yayınlandı. Dizinin başrolü Tolga Sarıtaş elinde Atatürk fotoğrafı ile çok büyük bir ders verdi. İşte Söz yeni bölümdeki o sahne…
Sozcu.com.tr
Magazin 10 Kasım 2018 - 21:37

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü kaybedişimizin 80. Yıl dönümü bugündü. Tüm yurtta vatandaşlar saat 09:05 geçe saygı duruşunda bulundu. Anıtkabir sevgi seline boğuldu. Sosyal medya hesapları Atatürk paylaşımları ile doldu. Büyük markalar 10 Kasım reklamları ile gözleri doldurdu. Söz dizisi de Mustafa Kemal Atatürk'ü 10 Kasım'da yeni bölümden bir sahne ile andı. Dizinin başrolü Tolga Sarıtaş (Yavuz) elinde Atatürk fotoğrafı ile büyük bir ders verdi. Atatürk'ün fotoğrafını duvara asan Yavuz, “Ben Türk evladıyım, bu gördüğün toprakların hepsi benim!” sözleriyle de tüyleri diken diken etti.

SÖZ'DE DUYGULANDIRAN ATATÜRK SAHNESİ


Son güncelleme: 21:38 - 10.11.2018