Söz 25. bölüm yeni fragman yayınlandı! Çok cevvalsin! Kime çektin acaba? Söz. 24. bölüm izle

Star TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Söz 23. bölüm yayınlanmasının ardından izleyiciler 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? diye merak ediyor. Söz 25. yeni fragman yayınlandı! İşte dizi hakkında ayrıntılar..

Söz 25. bölüm yeni fragman yayınlandı! Çok cevvalsin! Kime çektin acaba? Söz. 24. bölüm izle

Star TV’nin dizisi Söz’ün 24. bölümü yayınlandı. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Mehmet Özgür ve Aybüke Pusat’ın oynadığı dizinin, senaryosunu Ethem Özışık yazıyor, yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın yapıyor. Söz yeni fragman yayınlandı! Dizinin yeni bölümünde neler olacak?

SON BÖLÜM ÖZETİ

Bahar tetikçiyle karşı karşıya… Bataklıktaki köylüleri çıkarmak için canları pahasına mücadele eden Tim için tehlike henüz geçmiş değildir. Hiç beklemedikleri bir anda ölümün eşiğine geleceklerdir.

soz24

Tetikçi ile baş başa kalan Bahar ise ondan kurtulmanın bir yolunu aramaktadır. Yavuz'u da bu durumdan haberdar etmesi ile Tim ve Tetikçi karşı karşıya gelir. Yavuz ise Tetikçinin kendisi ile ilgili büyük bir sırrı sakladığından habersizdir.

Bir türlü haber alınamayan Hafız, herkesten habersiz, uzun bir yolculuğa çıkarken, Erdem'e gelen bir istihbarat ile Tim, sınır ötesindeki büyük bir operasyon için hazırlıklara başlar.

Büyük planın en önemli iki ismi Agâh ve Çolak sözde yeni devletin yol haritasını çıkarmak üzere yabancı güçlerle bir araya gelir. Yavuz önderliğindeki Tim toplantı yerini bulabilecek midir?

soz24-2

Söz’ün yeni fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz.

SÖZ 25. BÖLÜM YENİ FRAGMAN İZLE


 

SÖZ SON BÖLÜM İZLE

 

Söz yeni bölüm fragmanı: Heyecan büyüyor! Söz dizisi 23. son bölüm izle! 24. bölümde neler olacak? İlginizi Çekebilir Söz yeni bölüm fragmanı: Heyecan büyüyor! Söz dizisi 23. son bölüm izle! 24. bölümde neler olacak?