Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Stranger Things 2. Sezon yeni fragmanı yayınlandı! Yeni sezon ne zaman başlıyor?
Stranger Things 2. Sezon yeni fragmanı yayınlandı! Yeni sezon ne zaman başlıyor?
Sevilen bilim kurgu – gerilim dizisi Stranger Things 2. Sezonu için, yeni uzun bir fragman daha yayınlandı. Dünyada milyonlarca hayranı bulunan 'Stranger Things' dizisinin yeni fragmanı yayınlandı. Peki dizi ne zaman başlayacak?
Magazin 25 Temmuz 2017 - 09:13

Fragmanda görüleceği üzere Stranger Things 2. Sezonu çok daha heyecanlı ve gerilim dolu geçecek gibi görünüyor. Zira bir atari salonunda 1980’lerin popüler video oyunu Dragon’s Lair’i oynarken başlayan fragmanda, işer “Will” için için karışık bir hal alıyor. Stranger Things’in 2. sezonu ne zaman başlıyor?

‘Stranger Things’ için geri sayım!

Netflix'in fenomen dizisi ‘Stranger Things’; 27 Ekim'de ikinci sezonuyla dönecek.

İŞTE FRAGMAN

 
İlk sezondaki olaylardan bir yıl sonra, yani 1984'te, yani ‘Ghostbusters'ın çıktığı yıl geçecek ikinci sezonun fragmanı oldukça beğenildi

Fragmandan yola çıkarak dizi yine Will'in iki dünya arasında gidiş-gelişlerine, Mike‘ın Eleven‘ı arayışına, Eleven'ın bu dünyaya geri dönme çabasına sahne olacak gibi görünüyor..

stranger-things-400