Yeni bir Müjgan doğuyor! Koca Koca Yalanlar 8. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! (Koca Koca Yalanlar 7. son bölüm izle)

Koca Koca Yalanlar 8. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Koca Koca Yalanlar 8. yeni bölüm fragmanlarında Ahmet, Sude'nin oyunlarına bir dur diyor. Müjgan adeta yeniden doğuyor. Ahmet yalnızlıkla boğuşurken Müjgan yeni hayatının tadını çıkarıyor. Peki Koca Koca Yalanlar 7. son bölümde neler yaşandı? İşte son bölüm özeti ve 8. bölümden gelen 2 yeni fragman...

Yeni bir Müjgan doğuyor! Koca Koca Yalanlar 8. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! (Koca Koca Yalanlar 7. son bölüm izle)

Koca Koca Yalanlar 7. Bölüm Kanal D'de yayınlandı. Yayınlanan son bölümde; Artık dizide yeni bir oyuncu vardır; Meltem'in lise arkadaşı Erdem. Erdem düğün nişan organizasyonları işi yapmaktadır. Müjgan da Erdem'le çalışmaya başlar. Sude Ahmet'in Müjgan çabasının önünü kesmek için nişan organize eder. Ahmet çaresizce Sude'ye teslim olur. Müjgan ise her şeyden habersiz Ahmet ile Sude'nin nişanı için çalışmaktadır. Dizinin son bölümü biter bitmez, Koca Koca Yalanlar 8. bölüm fragmanı da yayınlandı. Son bölümde neler yaşandı? İşte 7. bölüm izleme linki ve yeni fragman..

KOCA KOCA YALANLAR 8. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

KOCA KOCA YALANLAR 8. YENİ BÖLÜM İLK FRAGMAN

Ahmet, Sude’nin oyununu çözer ve ilişkilerine noktayı koyar. Bu sefer Sude’nin gözyaşları da fayda etmez. İşte Koca Koca Yalanlar 8. yeni bölüm fragmanı…


KOCA KOCA YALANLAR 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KOCA KOCA YALANLAR 7. SON BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Müjgan ile Ahmet baş başa kalıyorlar.  Deli gibi sarhoş olan Ahmet ile Müjgan arasında itiraflar bir bir gelir. Geçmişte sevmeyip seviyormuş gibi yaptıkları olayları anlatırlar. Karı koca felekten bir gece geçirirler. Aralarında yeni bir elektriklenme olur, evliyken yaşayamadıkları çılgınca anları şimdi yaşarlar.

Müjgan ile bir gece geçirme fırsatı yakalayan Ahmet sabah Sude'ye yakalanır. Sude krizi fırsata çevirip Ahmet'i nişana ikna eder.

kocakoca-yalanlar

NİLGÜN'DEN DİYET EZİYETİ

Nilgün diyete başlamıştır. Onunla beraber ev ahalisi de sağlıklı beslenmeye başlar. Ama oğlu ve kocası Şahin kaçamak yemek yemeyi ihmal etmezler. Ortaya çıkan komik görüntülerde Şahin'in çöpten hamburger çalarken yakalanması da var.

SUDE'DEN İNTİKAMLI NİŞAN

Müjgan ile bir gece geçirme fırsatı yakalayan Ahmet, sabahında hiç beklemediği bir manzarayla karşılaşır. Zira Sude, ikiliyi basmıştır ve Ahmet’i nişan için zorlamaktadır. Sude Ahmet ile Müjgan'ın baş başa kalmasının acısını çıkarmak için harekete geçer. Sude, Erdem'in yanına gidip nişanı için organizasyonu onun şirketini yapmak ister. Üstelik Müjgan'da bu işte çalışmaktadır.

CANAN ÇILDIRIR

Osman,  Canan'ın eski eşinin sevgilisi Leyla'yı evine kalır. Çünkü çocuğu ile sokakta kalmıştır. Canan'ı delirir ama Osman merhametle yaklaştığını söyler.

KOCA KOCA YALANLAR 7. BÖLÜM İZLE

Müjde Evrim Alasya kimdir? Nereli ve kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Müjde Evrim Alasya kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Tuğçe Karabacak kimdir? Nereli ve kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Tuğçe Karabacak kimdir? Nereli ve kaç yaşında?
Loading...