Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şükran Ovalı: Aşk kabarırmış
Şükran Ovalı: Aşk kabarırmış
Oyuncu Şükran Ovalı, sosyal medya hesabı üzerinden eşi Caner Erkin ve kızı Mihran Ela'nın fotoğraflarını paylaştı ve aşk üzerine satırlar yazdı.
Magazin 14 Şubat 2019 - 13:50

14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla ünlü isimlerin sosyal medya hesapları günle ilgili paylaşımlarla doldu taştı. Kimi eşiyle kimi sevgilisiyle fotoğraflar paylaşırken kimisi de şarkıcı Hatice gibi işi farklı bir boyuta taşıyarak hamamdan paylaşımda bulundu. Oyuncu Şükran Ovalı da böyle önemli bir günü pas geçmedi ve hesabından kızı ve eşi ile çekilmiş kareleri paylaştı ve altına da bu günün kendisine hissettirdiklerini yazdı. İşte o satırlar:

“Meğer Ölümsüz Aşk dedikleri buymuş… Meğer evlat kokusu bahsedilen cennetmiş! Meğer sevdiğin adamdan parçanmış aşk,candan öteymiş… Meğer yaşamak buymuş, içinde büyütülen aşk canlanırmış. Dokunurmuş her zerrene, meğer iliklerine kadar aldığın nefesin sebebiymiş… Aile olmakmış en şerbetli Aşk. Çoğalırmış aşk kabarırmış. Kılıf değiştirerek güçlenirmiş, sebebi evlatmış seninle büyüyeceğiz bebeğim. Hayat şimdi lunapark gibi… Umutlarla dolu balonlar var evimizde sayende… İyi ki baban Caner iyi ki kızım Mihran Elamsın… Sakındığımsın! Güneşin hazinesi, en büyük mutluluğumsunuz Aşklarım… Bildiklerim, bilmediklerim, sindirdiklerim ve yeniden başlayan hayatıma hoşgeldiniz tekrar… Aşk coşkumuz bitmesin dilerim”