Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şükran Ovalı ‘Babalar Günü’nü kutladı Erkin’den yanıt gecikmedi
Şükran Ovalı ‘Babalar Günü’nü kutladı Erkin’den yanıt gecikmedi
Oyuncu Şükran Ovalı, futbolcu eşi Caner Erkin'in babalar gününü sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla kutladı. Erkin'den yanıt gecikmedi.
Magazin 16 Haziran 2019 - 11:34

Sosyal medya hesaplarından günün anlam ve önemine dair paylaşımlar yapan isimler arasına oyuncu Şükran Ovalı da dahil oldu. Hesabını aktif olarak kullanan başarılı oyuncu, eşi Caner Erkin’in kızı Mihran Ela ile havuzda çekilmiş bir fotoğrafını hesabından paylaşan başarılı oyuncu altına da; “Tanıdığım en güzel babalardan sabırla, şefkatle bakar kızına, güldürür, oynatır, bolca öper, aşkla bakar… Babalar günün kutlu olsun sevgilim iyi ki kızımın babasısın. Eşlerine yardım eden sonsuz sevgiyle çocuklarına bakan tüm babaların babalar günü kutlu olsun” satırlarını yazdı.

ERKİN’DEN YANIT GECİKMEDİ

Eşi Şükran Ovalı’nın ‘Babalar Günü’nü kutladığı satırları gören Erkin, bu duygusal ifadelere kayıtsız kalmadı ve o da eşinin paylaşımının altına şu yanıtı yazdı: “Sizi çok seviyorum sevgilim iyi ki siz varsınız aşklarım. Sen benim değerlimsin, ayrıca kızımla ilgilenmekten inanılmaz zevk alıyorum deliriyorum hatta. İnşallah her zaman sağlıklı, mutlu, huzurlu oluruz her şeyim”