Sözcü Plus Giriş

Şükran Ovalı, Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay’a şarkılı gönderme yaptı

Asena Atalay’ın Caner Erkin’e açtığı dava sonrası sessiz kalan Şükran Ovalı, Sezen Aksu’nun şarkısındaki ‘Yetmedi kaynanası, ebesi, dedesi’ sözleriyle video çekip sosyal medya hesabında paylaştı. Atalay Ailesi’ni taşlayan oyuncu daha sonra videoyu kaldırdı

null
Güncellenme: 16:59, 02/02/2017
Şükran Ovalı, Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay’a şarkılı gönderme yaptı

Oğulları Çınar’ın nafakasını ödemediği gerekçesiyle eski eşi Caner Erkin’e 451 bin liralık icra takibi başlatan Asena Atalay’a futbolcunun eşi Şükran Ovalı şarkılı gönderme yaptı. Erkin, “Oğlumuza bakmıyor” diyen eski eşinin akıl sağlığından yoksun ve evli oldukları dönemde 3. kişilerle birlikte olduğunu açıklayarak şoke etmişti. Tüm bu yaşananlara karşın Caner Erkin’en eşi Şükran Ovalı suskunluğunu koruyordu. Ancak gazetelerde ve internet sitelerinde neredeyse her gün Asena Atalay ve Caner Erkin’e yönelik haberlerin çıkması Ovalı’yı çok kızdırdı.

caner

Birbirlerine uyumlu halleriyle dikkat çeken Şükran Ovalı ve Caner Erkin çifti sık sık alışveriş merkezlerinde boy gösteriyor.

Bugüne kadar sessizliğini koruyan Şükran Ovalı, önceki gün yaptığı paylaşımla Atalay’a gönderme yaptı. Eşiyle arabada Sezen Aksu’nun son albümünü dinlerken çektiği videoyu Instagram’da paylaşan güzel oyuncu, şarkı seçimiyle de dikkat çekti. Ovalı, ‘Koca Kıçlı’ şarkısının “Ne çok biliyorsunuz / Vıdı vıdı bayılıyorsunuz / E sizin de işiniz bu / Bir nevi çalışıyorsunuz / Boşuna mı vurdu çenenize / Ah ne yandınız / Yetmedi bir de çoluğu çocuğu / Kaynanası, görümcesi / Ebesi, dedesi, atası / Yedi ceddi, bütün sülalesi” şeklindeki sözlerini paylaştı. Oyuncunun şarkının bu bölümüyle Asena Atalay ve Caner Erkin’in tahsis ettiği lüks aracı geri vermediği iddia edilen kayınpederini hedef aldığı iddia edildi.

Yayınlanma Tarihi:16:54,