Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şükran Ovalı ‘o günü’ böyle hatırlattı
Şükran Ovalı ‘o günü’ böyle hatırlattı
Oyuncu Şükran Ovalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım üzerinden kendisi için son derece özel olan o günü yeniden hatırlattı.
Magazin 2 Ocak 2019 - 12:52

Şükran Ovalı, futbolcu Caner Erkin ile 2017 yılının ikinci günü dünya evine girmiş ve Paris’te dostlar arasında yapılan düğünde bir ömür boyu aynı yastığa koymaya evet demişti. Bu evlilikten bir de çocuk sahibi olan Ovalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım üzerinden eşi ve kendisinin ikinci evlilik yıldönümlerini kutladı. Şükran Ovalı yaptığı paylaşımın altına şunları yazdı: “2017’de bugün evet dedim iyi ki… Bir ömür aşkla yaşayalım. Seni çok seviyorum sevgilim her anımıza şükrediyorum. Aşksın”

caner-erkin-ic

CANER ERKİN DE PAYLAŞIMDA BULUNDU

Futbolcu Caner Erkin de evliliklerinin ikinci yıldönümüyle ilgili olarak bir paylaşımda bulundu. Erkin şunları yazdı: “Bana evet diyeli 2 yıl olmuş aşkım. İnşallah sonsuza kadar beraber olacağız. Seninle geçen her saniye benim için çok değerli, hep elimi tut hep yanımda ol. Çok aşığım sana çok be çok prensesim”

Son güncelleme: 14:04 - 02.01.2019