Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şükran Ovalı’dan oyunculuk üzerine satırlar
Şükran Ovalı’dan oyunculuk üzerine satırlar
Oyuncu Şükran Ovalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla oyunculuğun ne kadar meşakkatli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.
Magazin 10 Nisan 2018 - 07:58

Futbolcu Caner Erkin’le yaptığı evlilik sonrasında geride bıraktığımız haftalarda hamile olduğu ortaya çıkan oyuncu Şükran Ovalı, sosyal medya hesabından oyunculuğun ne kadar zorlu bir iş olduğunu yeniden ortaya koydu. Yıllar öncesine ait dizilerden görüntüler paylaşan Ovalı bunların üzerine yazdıklarıyla da dikkat çekti. Yaklaşık 12 yıl önce kadrosunda bulunduğu ‘Bez Bebek’ adlı diziden bir görüntü paylaşan Şükran Ovalı; “12 yıl olmuş Bezbebek nasıl da topaçım bin şükür, her role girmiştim bu işte… Erkek oldum, hayvan oldum, deli oldum iyi ki olmuş çok şey öğrendim” notunu düştü.

sukran-ovali-1

Başarılı oyuncu eski yıllara ait bir başka fotoğrafındaki görüntüsü üzerine de; “Bu fotoğrafta fotoşop var, burnum şimdi de ufak değil ama büyük olsaydı da gocunmazdım” notunu düştü.

sukran-ovali-2