Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şükrü Özyıldız’ın çocukluk hayali şaşırtacak
Şükrü Özyıldız’ın çocukluk hayali şaşırtacak
Most Production tarafından hazırlanan, FOX’un büyük beğeni toplayan dizisi Çoban Yıldızı'nın başrol oyuncusu Şükrü Özyıldız, 23 Nisan Pazar günü Ceylan Intercontinental Hotel’de gerçekleştirilen LÖSEV - Maske Atma Balosu'na katıldı.
Magazin 24 Nisan 2017 - 15:34

Lösemili ve kanser hastası çocukların katılımlarıyla düzenlenen, lösemi savaşını kazanan ve tedavisi devam eden çocukların birbirlerine moral vermesi amacıyla planlanan etkinlikte Şükrü Özyıldız, çocuklarla birlikte pasta keserek ve hatıra fotoğrafı çektirerek onların yüzlerinde kocaman bir tebessüm bıraktı.

sukru-ic

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı LÖSEV çocuklarıyla kutlayan yakışıklı oyuncu “Çocuklar hepimizin geleceği. Çocuklarımızı sevgiyle büyütmemiz çok önemli ancak o zaman güzel bir gelecek sahibi olabiliriz” diyerek ne kadar duygulandığını da dile getirdi. Balodaki çocuklarla keyifli sohbetler eden Özyıldız, çocukken astronot olmak istediğini de belirtti.

sukru-ic-3