Sözcü Plus Giriş

Yeşilçam’ın efsane isimlerinden Süleyman Turan hayatını kaybetti

Sinema sanatçısı Süleyman Turan'ın Kadıköy'deki evinden 2 gün boyunca dışarıya çıkmadığını fark eden komşularının ihbarı üzerine eve gelen polis, Turan'ın yaşamını yitirdiğini tespit etti. Turan'ın en az 48 saat önce yaşamını yitirdiği değerlendiren emniyet güçleri kesin ölüm nedeninin bulunması için cesedi adli tıp kurumuna kaldırdı.

Güncellenme: 09:18, 16/09/2019

Süleyman Turan’ın kapında biriken gazeteleri ve postaları almadığını gören komşuları durumu polis ekiplerine bildirdi. Sabah saatlerinde binaya gelen polis, çilingir yardımıyla eve girdi ve Turan’ın cansız bedeniyle karşılaştı.

Yapılan ilk incelemede Turan’ın kalp krizi geçirdiği anlaşıldı. En az 48 saat önce yaşamını yitirdiği değerlendiren Turan’ın cesedi, kesin ölüm nedeninin anlaşılması için adli tıp kurumuna gönderildi.

CENAZE TÖRENİNİN NE ZAMAN YAPILACAĞI NET DEĞİL

Turan’ın cenaze töreninin adli tıptaki işlemlere bağlı olduğu öğrenildi.

İlginizi ÇekebilirSüleyman Turan kimdir? İşte Süleyman Turan'ın oynadığı filmler...Süleyman Turan kimdir? İşte Süleyman Turan'ın oynadığı filmler...İlginizi ÇekebilirYine kaldık sahte dostluklara ve 'mış' gibiliklere!Yine kaldık sahte dostluklara ve 'mış' gibiliklere!
Yayınlanma Tarihi:10:03,