Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 34. bölüm 2. fragmanı geldi! İstanbullu Gelin 33. son bölüm izle Aşk başladığı yerde…
İstanbullu Gelin 34. bölüm 2. fragmanı geldi! İstanbullu Gelin 33. son bölüm izle Aşk başladığı yerde…
İstanbullu Gelin 34. bölüm 2. fragmanı geldi! İstanbullu Gelin 33. son bölüm izle İstanbullu Gelin 33. son bölüm izle. Her şeyden bunalan Faruk ve Süreyya aşklarının başladığı yer olan Uludağ'a giderek küçük çaplı bir kaçamak yapıyorlar. Son derece renkli görüntülere sahip olan yeni bölüm fragmanı eğlenceli bölümünde habercisi oluyor. İşte İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı, son bölüm izleme linki ve özeti...
Magazin 23 Ocak 2018 - 10:29

İstanbullu Gelin yeni bölümü fırtınalar koparmaya hazırlanıyor. İlişkisi ortaya çıkan Esma’ya tüm aile bir anda düşman oluyor. Onun arkasında duran kişi ise uzun bir dönem çatışma yaşadığı Süreyya oluyor. Faruk ve Süreyya küçük bir kaçamak yaparak aşklarının başladığı yer olan Uludağ’a gidiyorlar. Uludağ’da eğlenceye doyan ikili renkli görüntüler veriyor.  Ayrıca fragmanın son karesinde gösterilen Süreyya’nın hamilelik testine bakarken ki görüntüsü büyük bir heyecana yol açıyor..İşte ayrıntılar…

istanbullu34-2ic2

İSTANBULLU GELİN 334. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Bir yangın, pek çok soru işareti!

Konaktaki bir tuhaflık Faruk'u harekete geçirir. Yaşanan son olayın yarattığı korku ve üzüntü beraberinde birçok soru getirir. Sorulan her soru Garip'i biraz daha köşeye sıkıştırır. Süreyya'nın söyledikleri Begüm'ün kafasını karıştırır. Osman sürpriz bir kararla hayatına yeni bir yön verir. Benzer süreçler yaşayan Süreyya ve Senem farklı duygularla da olsa aynı haberi beklemeye koyulurlar. Faruk kafasındaki soru işaretlerinden kurtulamaz. İzlediği yol onu duyduğunda inanamayacağı bir gerçekle karşı karşıya bırakacaktır.

istanbullu34-2ic3

 

İSTANBULLU GELİN 34. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Esma Hanım ile Garip Bey arasındaki ilişkinin ifşa olması konakta tüm dengeleri altüst ediyor. Başta Faruk olmak üzere tüm konak halkı Esma’nın üzerine gidiyor. Onu karuyan ve kollayanların başında ise Süreyya geliyor. Faruk evden taşınma kararı alırken konakta her şey birbirine giriyor. Yebi fragman yeni bölümde fırtınalar kopacağının da habercisi oluyor.

istanbullu34-3

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

İSTANBULLU GELİN 34. BÖLÜM YENİ FRAGMANI

 

 

Son güncelleme: 11:48 - 26.01.2018