Süreyya Yalçın’ın ihtişamlı kınası

Sosyetik güzel Süreyya Yalçın, düğün öncesi dostlarıyla eğlendi.

Süreyya Yalçın’ın ihtişamlı kınası

Süreyya Yalçın, düğün töreni öncesinde gerçekleşen kına gecesinde dostlarıyla eğlendi. Yalçın’ın ‘Sultan Gelinliği’ adlı kostümü davetlilerden büyük beğeni topladı.

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Süreyya Yalçın'ın Suadiye'deki Madame Margot'ta düzenlenen kına gecesi renkli görüntülere sahne oldu. İş, sanat ve magazin dünyasının önde gelenleri, önceki gece Süreyya Yalçın ve Ozan Baran çiftinin kına eğlencesi için bir araya geldi. Yalçın, davetlilerin alkışları arasında misafirleriyle tek tek ilgilendi.

Süreyya Yalçın'ın modacı Tolga Çam imzasını taşıyan ‘Sultan Gelinliği' adlı kostümünün 100 kilo ağırlığında olduğu ve 50 bin adet el işlemesi değerli taşla süslendiği öğrenildi. Ayrıca Yalçın'ın gecede saçlarını Ahmet Bilici, makyajını da Aslı Ekici yaptı. Madame Margot’un şovuyla süslenen gecede Süreyya Yalçın, yakın arkadaşlarıyla birlikte kına eğlencesinin keyfini çıkardı. Gelin Yalçın'ın kınası yakılırken de muhteşem bir görsel şölen yaşandı. Çiftin düğün töreni ise 23 Ocak Cumartesi Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleşecek. Detayları sitemizden takip edebilirsiniz.

Loading...