Sözcü Plus Giriş

Survivor 10. bölüm yeni fragmanı izle: Ödül oyunu heyecanı

Survivor 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyunu için kıyasıya bir mücadele verecekler.

null
Güncellenme: 15:13, 03/02/2017
Survivor 10. bölüm yeni fragmanı izle: Ödül oyunu heyecanı

Haftanın beş günü ekrana gelen ve sıkı bir takipçi kitlesine sahip olan Survivor’un 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler bu sefer ödül için karşı karşıya geliyor. Acun’un ödülü açıklamasıyla birlikte ise her iki takım da sevinç çığlıkları atıyor. Takımlar ödüle kavuşmak için ise plaj voleybolu oynayacaklar.

ESER SERHAT GERİLİMİ BİTMİYOR

Eser’in iki hafadır üst üste en başarılı yarışmacı olmasına Furkan’dan yorum geliyor. Ünlü oyuncu “Valla Eser birinci oldu ama bazen birinci olmaktansa adam olmak daha önemli…” diyerek tepkisini gösteriyor. Sedat, Eser’in saygısını fazla aştığını belirtiyor. Serhat ise Eser hakkında değerlendirme yaparken “İnşallah tsunami falan gelir de o adalar birleşmez.” diyerek gerilimin hala devam ettiğinin sinyalini veriyor.

ERDİ İDDİALI KONUŞTU

Konseyde tesadüfen aynı isimleri yazan arkadaşlarına seslenen Erdi, imalı konuşmalarda bulunup “Erdi’nin zulmünden kaçamayacaklar.” diyerek sert bir mesaj veriyor.

Survivor yeni bölümüyle bu akşam TV8 ekranlarında…

Yayınlanma Tarihi:09:18,