Sözcü Plus Giriş

Survivor 108. yeni bölüm: Survivor’da 2. yarı finalist belli oldu! Atakan’ın rakibi kim?

Survivor 2016'da çeyrek final heyecanı yaşandı! Canlı yapılan SMS oylaması ile Survivor 2016 yarı finaline çıkacak isim ve Atakan'ın rakibi belli oldu! Peki Atakan Survivor yarı finalinde kimle karşılaşacak? İşte Survivor son bölümden detaylar...

Güncellenme: 00:47, 28/06/2016
Survivor 108. yeni bölüm: Survivor’da 2. yarı finalist belli oldu! Atakan’ın rakibi kim?

Survivor 2016’da büyük final yaklaşıyor. Büyük final öncesinde bu akşamki bölümde yarışmacıların Kıbrıs’a gitmek için adaya veda edişini izledik. Bu akşam Survivor’da yarışmanın en kritik SMS oylamalarından biri gerçekleştirildi. Survivor adasında 3 yarışmacı arasında yapılan SMS oylaması ile yarı finalist belli oldu! Bilindiği gibi diğer yarı finalist geçtiğimiz bölümlerde yapılan oyun ile belirlenmişti. Peki Survivor 2016’da diğer yarı finalist kim oldu? Semih mi Damla mı yoksa Nagihan mı?

SURVİVOR’DA YARI FİNALİST BELLİ OLDU!

Survivor 2016’da büyük final öncesi 3 isim yarı final için SMS oylamasına çıktı. Önceki bölümlerde yapılan yarışmalar sonucu, Semih, Nagihan ve Damla canlı olarak ekranlara gelen Survivor 2016’nın 27 Haziran akşamki bölümünde SMS oylamasına kaldı. Önce bir kişinin eleneceği ardından 3 kişiden 2 yarışmacının yarı final için SMS oylamasına devam ettiği akşamda, yarı final şansını yitiren ilk yarışmacı Nagihan oldu. Daha sonra Semih ve Damla isimleri arasında SMS’e devam edildi ve yarı finale çıkan Damla oldu. Buna göre yarı finalde Atakan’ın rakibi olacak isim Damla…

 

SEMİH: BANA YANLIŞLAR YAPILDI

Sakatlığımın etkisi sanırım oldu. Son iki haftada neredeyse yokum. Yarışları izliyoruz, ‘Semih neredeydi’ Semih morfini yemiş yatıyordu. Bundan sonra ne olacak bilmiyorum. Tabii ki burada bana yapılan yanlışlar, haksızlıklar, ayıplar oldu. Ben duruşumdan hiçbir zaman taviz vermedim. Alnımın akıyla geldim, alnımın akıyla gidiyorum.

ACUN ILICALI: BEKLEDİĞİMİN ÜZERİNDEYDİN

Performans olarak beklediğimin çok üzerindeydin. Fiziksel olarak çok fazla sporcu vardı. Performansını bazı oyunlarda çok üst seviyeye çıkarabildin. Acaba bu kadar başarılı olabilecek misin diye sormuştum. Sen de inancım var demiştin. Şu bir gerçek ki, saygı konusunda çizgileri çok iyi kurdun. Birçok tartışma oldu ama bir sezonu atlatmış olduk. İnşallah bundan sonra görüşürüz. Damla seni de tebrik ediyorum. Duygularını da anlayabiliyorum. Çok zor bir oylamadan çıktın. Yarın çok güçlü rakip seni bekliyor.

YARIN TÜM YARIŞMACILAR BİR ARADA

Yarışmacının yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı, çeyrek final gecesinde yaptığı açıklamada, yarı finalin yapılacağı 28 Haziran günü, Survivor 2016’nın tüm yarışmacılarının geleceğini söyledi. Kimin, eteğinde ne taş varsa dökeceğini söyleyen Acun Ilıcalı, kritik final öncesi izleyenlerde büyük merak uyandırdı.

NAGİHAN GÖZYAŞLARIYLA VEDA ETTİ

 

ATAKAN DUYGU DOLU ANLAR YAŞADI

Adadaki son günlerine uyanan Ünlüler ve Gönüllüler adaya veda etmek için hazırlıklar yaptılar. Ünlüler takımından Atakan’ın son sabahlarının olmasına üzüldüğü görüldü. “Burası benim evimdi. Benim için çok üzücü. Bunları söylerken bile…” diyerek cümlenin sonunu getiremedi ve duygu dolu anlar yaşadı.

NAGİHAN KARADERE KİMDİR?

1984 Kadirli doğumlu olan Nagihan Karadere Fenerbahçe'de yetişmiş ve sürat koşuları branşında yarışmıştır. 13-14 Eylül 2003 tarihlerinde Köstence'de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası'nda 400 metre branşında altın madalya kazanan Nagihan Karadere Aynı şampiyonada 4x 400m bayrak yarışında gümüş madalya 4x100m bayrak yarışında bronz madalya kazandı.

Çin'in Shenzhen şehrinde düzenlenen 2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4×400 metre bayrak yarışında gümüş madalya kazanan Türk milli takımında yeraldı, ayrıca 400 metre engelli yarışında bronz madalya kazandı.

2012 Yaz Olimpiyatları'nda, atletizm 400 metre engelli seçmelerinde mücadele eden Karadere, hatalı çıkış yapınca yarış dışı bırakıldı. Londra Olimpiyat Stadyumu'nda yapılan elemelerde 4. seride yarışmak için pistteki yerini aldı. 4 numaralı kulvarda yerini aldıktan sonra tabanca sesini duymadan çok önce koşmaya başlayınca hakem tarafından yarış dışı bırakıldı. Yarışın ardından tüm Türk halkından, ailesinden, hocalarından ve spor bakanından özür diledi.

DAMLA CAN KİMDİR?

İzmir doğumlu olan Damla Can 27 yaşında. 171 boyunda ve 56 kilo olan Damla Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla, Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor. Damla Can, Survivor yarışmasının başlangıcında kazanmak için her türlü mücadeleyi yaptığını ifade etmişti.

SEMİH ÖZTÜRK KİMDİR?

1.84 boyunda ve 24 yaşında olan Semih Öztürk ilk olarak Ütopya yarışması ile tanındı. Ütopya yarışmasında ‘'Belalı” lakabını alan Semih Öztürk; 1991 doğumludur ve Bursalıdır. Marmara Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olan Semih Öztürk; Ütopya yarışmasında ikinci olmasının ardından Survivor’a katılmıştır. Gitar çalmayı, şiir okumayı seven ve uygulayan Semih Öztürk yarışmanın başlangıcında Survivor adasında korklara yer olmadığını söylemişti.

Yayınlanma Tarihi:00:18,