Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2016 Çağan Atakan Arslan’ın hırslı performansına sahne oldu
Survivor 2016 Çağan Atakan Arslan’ın hırslı performansına sahne oldu
Survivor 2016'da yarışan isimlerden Çağan Atakan Arslan hırsıyla göz dolduruyor.
Magazin 5 Nisan 2016 - 08:56

Survivor 2016’da ünlüler takımı adına yarışan Çağan Atakan Arslan, hırslı ve mücadeleci yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ödül yarışmasında Serkay’la yarışan Atakan, oyunun hemen başında düşünce gerek Acun Ilıcalı’yı gerekse ekip arkadaşlarını korkuttu. Ancak kısa zamanda toparlanan Atakan yarışmanın sonunda kazanmasını bildi. İşte o anlar:

  

 

Çağan Atakan Arslan kimdir?

27 Ağustos 1989, İstanbul doğumlu olan Çağan Atakan Arslan spor hayatına basketbol ile başlamış. 16 yaşında vücut geliştirme ile devam eden Arslan, 17 yaşında dövüş sporları ile tanışmış ve hayatına spor hayatına yön vermiş. Yurtiçinde ve yurtdışında kickboks, muay thai ve free fight alanlarında sayısız başarılara imza atan Arslan, bazı dizi ve sinema filmlerinde de oyunculuk yapmış.

Çağan Atakan Arslan, modellik ve mankenlik de yapmakta. Türkiye’de bir ilk olan Turkish Power Wrestling’de “Soldier” olarak ringe çıkmış.

Çağan Atakan Arslan’ın güreşteki bitirici hareketleri arasında ‘Asker selamı’ ve ‘F-16′ denilen hareketleri bulunuyor. İmza hareketleri arasında ”Mekanize bağlama’ ve ‘Cop Lock’ vardır. Arslan’ın idolü ise Guile’dir. Ayrıca Avatar lakabıyla bilinen Çağan Atakan Arslan’ın boyu 1,88 m’dir.