Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2017 yarışmacıları oy kullandı mı?
Survivor 2017 yarışmacıları oy kullandı mı?
Uzun zamandır beklenen Başkanlık Sistemi oylaması bugün saat 08.00'de başladı. Türkiye'nin odaklandığı referandum için #oyver hashtagleri sosyal medyada hızla yayılırken, Anayasa değişikliği gibi önemli bir oylamada Survivor yarışmacılarının akıbeti merak uyandırdı. Sosyal medyada tartışılan 'Survivor' yarışmacıları oy kullanabilecek mi sorusunun cevabı yanıt buldu.
Magazin 16 Nisan 2017 - 13:17

Türkiye aylardır anayasa değişikliği ve referandumu konuşurken, Survivor için Dominik Cumhuriyeti’ne giden yarışmacıların, 22 Ocak’tan itibaren Türkiye’yle bağlantıları tamamen koptu. Dolayısıyla referandum kararının alındığını Survivor yarışmacıları öğrenemedi. Peki Survivor yarışmacıları oy kullanabildi mi? Bu soru 2015 yılındaki Survivor yarışması sırasında da soruldu.

OY KULLANAMADILAR

7 Haziran 2015 seçimleri sırasında devam eden Survivor’un yarışmacıları oy kullanmadı. Survivor 2017 yarışmacıları tıpkı Survivor 2015 yarışmacıları gibi oy kullanamadı.

YARIŞMACILAR KULLANAMAYACAK PEKİ ÇEKİM EKİBİ?

Survivor’da yarışmacıların oy kullanamamasının yanı sıra kamera arkasında çalışan ve Dominik’te kalan çekim ekibinin oy kullanma durumu hâlâ belirsizliğini koruyor.

Son güncelleme: 17:00 - 16.04.2017