Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2018 4. bölüm fragmanı yayınlandı! ‘Biz Ecem’i İstanbul’a göndermek için…’
Survivor 2018 4. bölüm fragmanı yayınlandı! ‘Biz Ecem’i İstanbul’a göndermek için…’
Survivor takipçileri yüreği ağzında yeni bölümü bekliyor. Survivor 2018 4. yeni bölüm fragmanı ile ilk ipuçları geldi. Hakan ile Ramazan arasında geçen diyaloglar yeni bölüme damga vuracak. İşte Survivor 2018 yeni fragmanı...
Magazin 15 Şubat 2018 - 11:39

Survivor 2018 tüm hızıyla devam ediyor. 3. bölüme damgavuran Turabi ile Hakan kavgasında ve gönüllüler konseyinin sonucunda yaşanacakların ilk tüyoları Survivor 2018 4. bölüm fragmanı ile geldi. Yeni bölüm fragmanında Hakan’ın Ramazan’a söyledi ” Biz demek ki Ecem’i İstanbul’a göndermek için ünlüler takımına göndermişiz” cümlesi çok konuşulacak gibi. İşte heyecanla beklenen Survivor yeni bölüm fragmanı…

SURVİVOR 2018 4. BÖLÜM TANITIMI

Bu akşam ödül oyunu için yarışacak olan iki takım oyun öncesi durum değerlendirmeleri yapmaya devam ediyorlar. Gönüllüler adasında durum ise Ecem’in ünlüler takımına geçmesi oldu. Ecem’in Ünlüler takımında oylamada ünlülerde yarışan yarışmacılara yenik düşeceği konuşuldu.


Survivor 4. bölüm fragmanında Ecem hakkında yapılan bir yorum dikkat çekiyor. Ecem için “Semalar, Nagihanlar, Nihat Doğanlar oylamada çatır çatır yer yorumu yapılıyor.

SURVİVOR’DA 3. BÖLÜMDE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANMIŞTI

Survivor 2018 3. bölümde zorlu bir parkurun sonucunda halkaları ipe atmayı başaran takım ödül oyununun da sahibi olacaktı. İki takım arasında en iyi başarı gösteren All Star yani Ünlüler takımı oldu. Yarışma 10’a 7 bitti.