Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2018 8. bölüm yeni fragmanı yayınlandı! Turabi: Ya avcı olacaksın ya da av!
Survivor 2018 8. bölüm yeni fragmanı yayınlandı! Turabi: Ya avcı olacaksın ya da av!
Survivor 2018 tam gaz devam ediyor. Salı günü yayınlanacak 8. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni fragman Turabi'nin açılış konuşmasıyla başlıyor. Turabi adada herkesin bir şeyler yediğini anlatan ders niteliğinde bir konuşma yapıyor. Fragmanın can alıcı bölümü ise Turabi:'nin Ya avcı olacaksın ya da av! dediği bölüm oldu.
Magazin 19 Şubat 2018 - 08:38

Dominik’te kazan kaynamaya başladı. Survivor’da ilk giden kim olacak? sorusu iyiden iyiye sorulmaya başladı. Adadan gidecek yarışmacı Salı akşamı belli olacak. Survivor 2018 yeni fragmanda Turabi Ya av olacaksın ya da avcı şeklindeki açıklamasıyla fragmanın dikkat çekeni oluyor. İşte ayrıntılar…

Survivor 2018 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda All Star’ın iddialoı isimlerinden Turabi’nin görüşlerine odaklanılıyor. Yarışmadaki sert düşüş sahneleri ve heyecanlı anlar ise fragmanın en dikkat çeken diğer bölümleri oluyor.

‘HERKES KENDİNİ EN İYİ SURVİVOR OLARAK GÖRÜYOR'

Acun: Bütün oyunlar yalan, bu oyun gerçek. Survivor'ın en önemli oyununa, kader oyununa, dokunulmazlık oyununa hoşgeldiniz arkadaşlar. Bu oyun sizin Survivor'daki kaderinizi belirleyen oyun. Bir kişi veda edecek ve onun kim olduğunu bu oyun bize gösterecek. Gitseniz de gitmeseniz de takımınız sayısı azalacak.

Cumali Akgül: Artık onları yenmemeiz gerekiyor. Gerçekten yenmemiz gerekiyor. Beni aç bıraksınlar, yeter ki yenelim.

Sahra: Adamız yine bizde kaldı. Yatağımızı vermeye niyetli değiliz.

Merve: Talihsiz bir kaza yaşadım.

Damla: Atlet kızların çok iyi denmesinden çok sıkıldım. Parkurlara bakıp izleyeccek olursak ben kendimi yetersiz ve yavaş görmüyorum.

Nagihan: Takımca kazanmak beni mutlu ediyor. Fakat oynamadığım için kendimi yedek oyuncu gibi hissediyorum. Sakatlık psikolojisini oyun oynarak atlatabilirim.

Ümit Karan: Sen tek bacakla yarışıyorsun. Sen kendin dile getirdin. Biz dile getirmedik ki. Biz de seni korumya alıyoruz daha önemli oyunlarda kullanalım diye. O da kendi kendine kapris yaptı.

Turabi: Bizim takımdaki ve karşı takımdaki herkes kendini en iyi Survivor olarak görüyor. Gerçek yüzlerinin ortaya çıkması zaman alacak. Biz gönüllüler takımını çoktan yendik. Sadece onların haberi yok.

Yağmur: Karşı taraf sanki biz kazanmak için geldik diye düşünüyor. Bizim tarafta da bugün kaybettik bir daha kaybetsek bir şey olmaz diye düşünenler var.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Anıl: Birbirimize kenetlendik. takımdan kimseyi göndermek istemiyoruz.

Ramazan: Diğer oyunları unuttuk. Galibiyet serisine geçeceğiz.

Acun: Önemli oyuncunuz hakan sakat. Şu anda gözetim altında, durumu bir kaç gün içinde bulunacak.

Hilmi Cem: Keyifler yerinde. Altıda altı bir serimiz var. Bunu devam ettirmek istiyoruz.

Acun:Bu oyun konsantrasyon güç ve hız grektiriyor. İlk turda dört erkek dört kız oynayacaksınız.

Dokunulmazlık oyununda yüzüstü pozisyonda bir salıncağın üzerinde bulunan yarışmacılar bir tarafta buluna sembolleri diğer tarafa taşıyacaklar. Altı sembolü ilk taşıyan kazanacak.

Yarışmayı All Star takımı kazandı ve dokunulmazlığı elde ettiler.

İŞTE SURVİVOR 2018 8. BÖLÜM FRAGMANI


BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU

Gönüllüler takımında haftanın en iyi performansı Ramazan'da olduğu için dokunulmazlık ünvanını aldı. Alp Kırşan Ramazan'a dokunulmazlık kolyesini takdim etti.

Yarışmacılar, bireysel dokunulmazlık oyununda tek elinde tuttukları düzenekte bulunan topları düşürmemeye çalıştılar. Topları ilk düşüren Cumali dokunulmazlık kolyesine veda etti. Ardından Yağmur ve Melih de topları dengede tutmayı başamadılar. Bireysel dokunulmazlık oyunun kazananı Funda oldu ve dokunulmazlığı kazandı.

KONSEY KİM KİMİ YAZDI? ADAYA KİM VEDA EDECEK?

Acun: Gamze ve Hakan'ın Survivor'a devam etme olasılığı çok düşük. Birleşmeye kadar olan sakatlıklardan dolayı Survivor 2018'e devam edemeyen yarışmacıların yerine başka yarışmacı gelecek. Gamze için karar yarın verilecek, Hakan için de iki üç gün içinde belli olacak.

Üç aday seçilecek ve aralarından biri elenecek. Üç adaydan ilkini oylama sonucu, ikincisini bireysel dokunulmazlık oyunun kazanan Funda ve üçüncüsü ise haftanın en iyi performansını sergileyen Ramazan belirledi. Oylamada Cumali, Yağmur'u yazdı ve listeye girecek ilk isim oluşmaya başladı. Marcus, Birsen, Melih, Funda ve Anıl Cumali'yi yazdı.

ADAYA VEDA EDECEK İSİM SALI AKŞAMI BELLİ OLACAK

Oylamada 5 Cumali, 1 Marcus ve 1 Yağmur çıkınca diğer oylara gerek kalmadan ilk isim Cumali oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Funda, Yağmur'u seçti ve ikinci aday belli oldu. Ramazan ise Marcus dedi ve üç aday da belli oldu. Ardından SMS oylamasına geçildi.