Survivor 2018 All Star nasıl olacak? Ayrıntılar Acun Ilıcalı’nın Twitter paylaşımında…

Survivor 2018 heyecanı artıyor. Survivor 2018 All Star nasıl olacak? soruları da yavaş yavaş yanıt Bulmaya başladı. Beklenen açıklama Acun Ilıcalı'dan geldi. Ilıcalı, bu sene Survivor 2018'de bir ALL STAR takımı bir de Gönüllüler takımı olacak.' dedi. Acun'un Twitter hesabından yapılan Survivor 2018 açıklaması, Survivor takipçilerinin çok ilgisini çekti. İşte Acun Ilıcalı'nın o tweetleri...

Survivor 2018 All Star nasıl olacak? Ayrıntılar Acun Ilıcalı’nın Twitter paylaşımında…

Survivor 2018'in ne zaman başlayacağı hayranları tarafından merak ediliyor. Yeni sezonda All Star formatıyla yayınlanacağı söylentileri dolaşırken beklenen açıklama Acun Ilıcalı'dan geldi. Survivor 2018'de yarışmalar ALL STAR takımıyla, yeni başvuracak olan Gönüllüler Takımı arasında gerçekleşecek. Acun Ilıcalı attığı twitlerle konu hakkında bilgi verdi. Önümüzdeki günlerde yeni açıklamalar gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Survivor 2018'e katılacak ilk aday olan Cumali Akgül Beyaz Show'un ilk programında ilan edilmişti.

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA İLK İSİM CUMALİ AKGÜL OLMUŞTU

Survivor’da yer alabilmek için Iğdır’dan İstanbul’a yürüyen Cumali Akgül, Beyaz Show’a katıldı ve Acun Ilıcalı tarafından Survivor’a kabul edildi, Akgül, yarışmacı olabilmek için 50 günde 1500 km yol yürüdü.

Cumali Akgül’ün Survivor yarışmacısı olma isteğini geri çevirmeyen Acun Ilıcalı ise ‘Bu kadar yolu bizim programımız için yürümesi önemli. Ancak tüm Survivor’a katılmak isteyenler bir yerden bir yere mi yürüsün. Böyle de bir çıkmaza girdik. Kendisiyle tanıştım zaten dünya iyisi bir kardeşimiz. Bir daha yürüyen kimseyi kesinlikle almamayı garanti ederek Cumali’yi Survivor’a almaya karar verdik” dedi.

Survivor 2018’in yayın tarihi henüz kesinleşmedi. Geçtiğimiz yıl 21 Ocak'ta ekran macerasına başlayan Survivor, 6 ay süren macerasını haziran ayında tamamlamıştı.

cumali-ic

GEÇEN YILIN ŞAMPİYONU KİMDİ?

Survivor 2017 büyük finali Kıbrıs’ta gerçekleşti. Finale kalan Adem Kılıççı ve Ogeday Girişen arasında survivor 2017 şampiyonluğu için SMS oylaması yapıldı. Kıbrıs'ta yapılan finale bugüne dek bütün elenen yarışmacılar da katıldı. Yapılan halk oylamasının ardından Survivor 2017'nin şampiyonu belli oldu. Survivor 2017'nin şampiyonu gönüllüler takımını temsil eden Ogeday Girişken oldu.

Survivor Nagihan çıplak fotoğraf davası! Nagihan Karadere kimdir? İlginizi Çekebilir Survivor Nagihan çıplak fotoğraf davası! Nagihan Karadere kimdir?

 

Cumali Akgül kimdir? Survivor 2018'in ilk yarışmacısı Cumali Akgül oldu! İlginizi Çekebilir Cumali Akgül kimdir? Survivor 2018'in ilk yarışmacısı Cumali Akgül oldu!