Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2018 ne zaman başlayacak, nasıl olacak? Survivor All Star yarışmacıları kimler?
Survivor 2018 ne zaman başlayacak, nasıl olacak? Survivor All Star yarışmacıları kimler?
Ekranların sevilen yarışması Survivor bu yıl All Star mı olacak sorusunun yanıtını Acun Ilıcalı Twitter üzerinden verdi. Survivor 2018 yarışmacıları da bir bir belli oluyor. Subat ayınde ekranlarda olacak yarışma programı öncekilerden farklı olacak. Son günlerde ise iki yeni isim için daha Survivor'a katılacağı iddiası ortaya atıldı.Peki Survivor 2018 yarışmacıları kimler, ne zaman başlayacak? İşte Survivor 2018 hakkında detaylar...
Magazin 7 Ocak 2018 - 18:47

Survivor geçtiğimiz finalin ardından izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Survivor 2018 heyecanlı atmosferi ile izleyicilerin ilgisini çekiyor. Survivor 2018 ne zaman başlayacak ve hangi yarışmacılar olacak sorusunu soranlar için detaylar haberimizde yer alıyor. Acun Ilıcalı'nın, Survivor 2018 yarışmasına katılacak ‘Ünlüler' ekibini yavaş yavaş oluşturuyor. 2018 yılının ilk Survivor'ı Cumali Akgül olmuştu. Peki diğer yarışmacılar kimler? Ne zaman başlayacak?

2016 Survivor’un unutulmaz yarışmacılarından olan ve adaya 108. günde veda eden Gizem Kerimoğlu’nun Survivor All Star kadrosunda olacağı konuşuluyor. Ancak bu iddialar şuana kadar doğrulanmadı.

gizem-kerimoglu-sli

Survivor 2018 kadrosu için ismi geçen bir diğer kişi ise Elif Güngör. Fitness eğitmenliği yapan Elif Güngör’ün Survivor ile ilgili bütün sosyal medya hesaplarını takip ediyor olması iddiaları güçlendiriyor. Ancak Elif Güngör’ün de seçmeleri devam eden Survivor 2018 kadrosunda olacağına dair bir açıklama yok

elif-gungor

SURVİVOR 2018 YARIŞMACILARI

Survivor 2018’de yer alacak olan isimleri bir kısmı açıklandı. İşte isimleri kesinleşen isimler:

All Starlar: Sema Aydemir, Nagihan Karadere, Merve Aydın, Turabi, Murat Ceylan, Hilmi Cem İntemepe, Adem Kılıçcı, Hakan Hatipoğlu, Sahra Işık

Gönüllüler: Cumali Akgül

SURVİVOR ALL STAR NASIL OLACAK?

Survivor 2018 diğer sezonlardan çok farklı bir konsepte izleyici ile buluşacak. Sosyal medya üzerinden konuyla ilgili olarak açıklama yapan Acun Ilıcalı, yaptığı açıklamada; “2018 Survivor takım sistemi değişti.” dedi.

Survivor 2018’de takım sistemi değişiyor. Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından Survivor’da bu yıl takımlar farklı olacak. Her sezonda daha heyecanlı bir hal alan ve izleyicileri ekrana kilitleyen Survivor 2018’de bu yıl iddialı bir ekip Survivor adasında yer alacak.