Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2018 son bölümde kim elendi? Haftalardır beklenen sonuç!
Survivor 2018 son bölümde kim elendi? Haftalardır beklenen sonuç!
Survivor'da dün akşam kim elendi? Yayınlanmaya başladığı günden beri en kritik elemelerden biri gerçekleşti. Gönüllüler'in eleme potası için uyguladığı strateji işe yaradı. Eleme potasına Cumali, Hakan ve Damla girmişti. Peki Survivor son bölümde kim gitti? Adaylar neler söyledi? İşte ayrıntılar...
Magazin 17 Nisan 2018 - 20:35

Survivor son bölümde kim gitti? Herkes bu sorunun cevabını merak ediyor… Gönüllüler, SMS potansiyeli yüksek olan ve daha önce 4 kez potaya girdiği halde bir türlü elenemeyen Cumali için farklı bir strateji uygulamış ve Hakan ile Damla’yı Cumali’nin karşısına çıkarmıştı. Hakan ve Damla hem oyunlarda hem de SMS oylamasında yüksek bir potansiyele sahip. Gönüllüler’in stratejisi işe yaradı ve Survivor son bölümde adaya veda eden isim Cumali Akgül oldu. Peki kim ne söyledi? İşte ayrıntılar…

Acun: Üç aday var. Daha az oy alan veda edecek. İlk önce Cumali çıkmıştı. İkinci aday Hilmi tarafından söylendi Hakan. Üçüncü oylamadan Damla çıktı. Noterden sonuçları aldık.

Damla: Şimdi biraz stresliyim. Fazlası ile oyun kaybettik. Mutsuzum ama şuanda sadece merakla sonucu bekliyorum umarım kalmaya devam ederim.

Hakan: Konseyde aday olmak kolay bir şey değil. Benim için ilk değil 5-6 kez potalar yaşadım. Şuan yine heyecanlıyım. Sanki 10 dakika sonra gidecek gibi hissediyorum. Burada çok güzel bir hayat var zor da olsa. Tabi halkın takdiri.

Cumali: En büyük hayalim buraya gelmekti. Çok teşekkür ederim. Burada yarışmak çok güzel. Yeni arkadaşlıklar edindim. Çok iyi dostluklar edindim. 4. kez adayım gitsem çok üzülürüm. Burayı benimsedim. İlk önce takdir Allah'ın sonra halkın. Gidersem elbette üzülürüm kalırsam en iyi şekilde mücadele ederim.

 

Etiketler