Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2018’de kim elenecek? Survivor 13. yeni bölüm fragmanı: ‘Tek tek kuyumuzu kazıyorlar’
Survivor 2018’de kim elenecek? Survivor 13. yeni bölüm fragmanı: ‘Tek tek kuyumuzu kazıyorlar’
Survivor 2018'de elenecek adaylar belirlendi. Konseyde yapılan oylamada Gizem ile Birsen'in oyları eşit çıkınca eleme aday sayısı 4'e yükseldi. Survivor'da adaya veda etmesi muhtemel diğer adaylar ise Ramazan ve Cumali oldu. Survivor yeni bölüm fragmanından Gizem'in verdiği tepkiler çok konuşulacak gibi. İşte Survivor 13. yeni bölüm fragmanı...
Magazin 27 Şubat 2018 - 09:20

Survivor yeni bölüm heyecanla bekleniyor. Yeni bölüm fragmanında Alp Kırşan’ın çıtıtr çıtır diye tarif ettiği ödül ne olacak? Survivor 2018’de elenecek ikinci isim kim olacak? İşte Survivor 2018 yeni bölüm fragmanı…

SURVİVOR 13. BÖLÜM FRAGMANI

Ada konseyinde Hakan, Nevin'in adını yazıyor.

Funda: Konseyden sonra Nevin tepkili bir şekilde benim adımı kim yazdı dedi. Sen nesinki burada herkes eşit değil mi herkes yazılabilir.

Gizem: Sınıf başkanımız Anıl, Nevin sınıf başkan yardımcısı. Bunlar ikisi bir olup tek tek arkamızdan kuyumuzu kazıyorlar.

Cumali'den Gizem'e bu performans seni finale taşır ama bu karakter seni şampiyonluğa taşır.

ADAYA KİM VEDA EDECEK? 

Bireysel dokunulmazlık oyunun kazanan adaya veda edecek bir adayı seçiyor. Adaya veda edecek üç isim belirleniyor. Bu isimlerden bir tanesini de bireysel dokunulmazlık oyunun sahibi seçiyor.  Üç adaydan ilkini oylama sonucu seçilecek, ikincisini bireysel dokunulmazlık oyunun kazanan ve üçüncüsü ise haftanın en iyi performansını sergileyen seçecek. Belirlenen üç isimden biri SMS oylaması sonucu adaya veda edecek. Adaya veda edecek isim 27 Şubat Salı günü belli olacak.

OYLAR EŞİT OLUNCA…

Oylama sonucu ilk aday belirlendi. İlk oy Nevin'e çıkınca Nevin çok şaşırdı fakat bir oy daha Nevin'e çıktı. Oylamada 2 Nevin, 5 Birsen ve 5 Gizem çıktı. İOylamada iki aday eşit sayıda oy alınca ikisi de aday oldu. Oylama sonucu ilk iki aday Birsen ve Gizem oldu.  Melih, üçüncü adayı kendisi ile hiçbir problemim yok diyerek ve performansından ötürü Cumali olarak seçti. Dördüncü adayı ise Yağmur seçti. Yağmur, Ramazan'ı seçti. Yağmur, ‘Ramazn'ın burda kalacağını bildiğim için seçtim' dedi.

ACUN’DAN ‘ULUSLARARASI’ MÜJDE

Ada konseyinde konuşan yapımcı, “Bu ne son oyundu ne de sondan bir önceki oyundu. Enternasyonal oyunlar oynayacaksınız, bundan sonra da oynayacaksınız. Sportif Survivor şekli, dünyada yaptığımız programlarda tamamen spora dönmüş durumda. Tamamen performansa dayalı. Dünyanın çoğu ülkesinden talep var. Yaklaşık 7-8 ülkenin bize talebi var. Önümüzdeki dönemde çok değişik organizasyonlar yapacağız. Bütün dünyaya doğru yayılmaya çalışıyoruz. Rumen takımıyla da oynamaya devam edeceksiniz. Bu maçın rövanşı olacak, daha sonra bir daha olacak. Çok heyecanlı oyunlar olacağından şüphem yok. Heyecanla bekleyeceğiz. Başarılar diliyorum” ifadelerini kulandı.