Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2018’de ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2018 son bölüm izle
Survivor 2018’de ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2018 son bölüm izle
Survivor 2018 tüm hızıyla devam ediyor. Survivor'da son bölümde All Star takımı ile gönüllüler takımı arasında kıran kırana bir mücadele vardı. İlk bölümde ödül oyunlarında eşitlik vardı. Survivor 2018 ilk ödül oyunları All Star ve Gönüllüler takımları arasında paylaşıldı. Peki ikinci bölümde nelere oldu? İşte son bölüm izleme linki...
Magazin 11 Şubat 2018 - 23:24

Survivor 2018’de bu akşam heyecan yine doruktaydı. Gönüllüler takımı ve All Star takımı arasında kıyasıya mücadele vardı. Yine sürprizlere açık olan Survivor son bölümde Turabi neden maske taktığını açıkladı. Haberimizden Survivor 2018 son bölümünün izleyebilirsiniz. İşte detaylar…

İLK YARIŞMA

Survivor 2018 ilk yarışmasında yarışmacılar dizilmiş lobutları toplar ile devirmeye çalıştılar. İlk önce engelleri aşıp lobut ve topların bulunduğu yere ilk sırada gelmeye çalışan yarışmacılar ardından topları kullanarak dizilmiş on lobutu devirmek için çaba gösterdiler. İlk yarışmayı gönüllüler takımı 10-7 kazandı.

SURVİVOR SON BÖLÜM İZLE!

TURABİ NEDEN MASKE TAKIYOR?

Maskenin kendisine uğur getirdiğini söyleyen Turabi Çamkıran, Acun Ilıcalı’nın karşısına ilk böyle çıktığını hatırlatarak “Bana çok şans getirdi ve buralara kadar geldi. Bana uğur getireceğine inanıyorum. Survivor’a veda edene kadar bu şekilde devam edeceğim. Turabi Çamkıran, oyun öncesi Acun Ilıcalı’nın sorusu üzerine maskeyi takarak vermek istediği mesajı açıkladı.

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA İLK KRİZ!

Gönüllüler takımında ilk kriz çıktı. Aralarında oylama yaptılar…

SURVİVOR 2018’DE YENİLİKLER: İYİ ADA – KÖTÜ ADA

Acun Ilıcalı, Survivor 2018 için aldıkları sürpriz oyun ve ödül kararlarını açıkladı. Artık takımlar haftada 2 defa iyi ada ve kötü ada için yarışacak. İşte Survivor 2018’de iyi ada ve kötü ada oyunlarında kazanan takımlar yatak ve sürpriz yiyecekler kazanacak. Acun yeni kuralları şu şekilde açıkladı:

“Haftada iki defa 4 kişi tarafından oynanacak. 2’şer yarışmacı çıkacak. İkisi de ada oyunu olacak. Bu oyuna çok dikkat edin. Haftada 2 kere, 3 yada 4 gün için ada için oynayacaksınız. İki erkek iki erkeğe, iki kız iki kıza karşı oynayacak.

Bu sene bir ilki yaşayacaksınız. Artık ada için oynayacaksınız. Kazanan takım şartları iyi adaya, kaybeden daha kötü adaya gidecek. Takımlar artık haftada İyi dediğimiz adada, bu sene Survivor tarihinde ilk defa yatak olacak. Her ada oyunundan sonra takımlara Turuncu Baraka’da sürprizler olacak. Bu hafta ise pirinç var”

İKİNCİ YARIŞMA

Survivor’da ikinci oyunda ödül pirinç ve kişi başı iki patates olarak belirlendi. Parkurda ilk bölümü geçip puzzle ulaşıp çözmek için yarışılacak. Parkurun ikinci bölümünde ise iki top ile seramiği kırmaya çalışan yarışmacıların mücadeleleri nefes kesti. Survivor’da ikinci yarışmayı All Star takımı 5-2 kazandı.

Son güncelleme: 08:34 - 12.02.2018