Sözcü Plus Giriş

Survivor 2018’de yarışacak ikinci isim de belli oldu! İşte All Star’ın 2. yarışmacısı

Geçen hafta 'Beyaz Show' programında Survivor 2018'in ilk ismini açıklayan Acun Ilıcalı'nın ardından bir haber de eski Survivor şampiyonundan geldi. Survivor 2018'de yarışacak ikinci isim de belli oldu! Daha önce iki kez Survivor'a katılan ve ikisinde de şampiyonluğa ulaşan tecrübeli Survivor kim? Üçüncü kez yarışmaya katılacağını duyuran usta Survivor, Survivor All Star'a da katılacak. İşte eski şampiyonun twiti...

null
Güncellenme: 11:41, 03/11/2017
Survivor 2018’de yarışacak ikinci isim de belli oldu! İşte All Star’ın 2. yarışmacısı

‘Survivor 2018'de bir ilk yaşanacak! Eski bir yarışmacı 3. kez Survivor 2018 All Star’a katılacak. Peki bu isim kim? Survivor 2018 All Star!a katılacak 2. yarışmacı da belli oldu. İşte yarışmanın eski şampiyonlarından olan yarışmacının twiti…

İLK YARIŞMACI CUMALİ AKGÜL OLMUŞTU

Survivor 2018 kadrosuna dahil olmak isteyen Cumali Akgül, Iğdır'dan İstanbul'a 50 gün boyunca yaklaşık 1600 km yol yürüyerek geldi. Cumali Akgül'ün Survivor için fiziksel olarak yeterli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk'ün ısrarlarına dayanamayınca “Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor'a almaya karar verdik.” açıklamasını yapmıştı.

TURABİ ÜÇÜNCÜ KEZ SURVİVOR’A GİDİYOR

Survivor 2018 için hazırlıklara başlayan Acun Medya ekibi yarışmacıları da belirlemeye başladı. Daha önce iki kez Survivor’a katılan ve ikisinde de şampiyonluğa ulaşan Turabi üçüncü kez Survivor’a gidiyor.

Sosyal medya hesabından güzel haberi sevenleriyle paylaşan Turabi, yayınladığı videonun altına ‘3. defa Survivor mı? ‘İmkânsız…’ dedi gururum. ‘Riskli…’ dedi. Tecrübem, ‘Manasız…’ dedi. Mantığım, ‘Yine de denemeye değer’ dedi. Kalbim… ‘Seneye görüşürüz’ mesajını yazdı.

SURVİVOR’A GİDECEK İLK İKİ İSİM ŞÖYLE

Cumali Akgül

Turabi Çamkıran

İlginizi ÇekebilirCumali Akgül kimdir? Survivor 2018'in ilk yarışmacısı Cumali Akgül oldu!Cumali Akgül kimdir? Survivor 2018'in ilk yarışmacısı Cumali Akgül oldu!

 

İlginizi ÇekebilirSurvivor Nagihan çıplak fotoğraf davası! Nagihan Karadere kimdir?Survivor Nagihan çıplak fotoğraf davası! Nagihan Karadere kimdir?