Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor yeni fragman geldi! Survivor 2019 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’da ödül oyununu Türkiye mi, Yunanistan mı kazandı?
Survivor yeni fragman geldi! Survivor 2019 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’da ödül oyununu Türkiye mi, Yunanistan mı kazandı?
Survivor 2019'da ilk önce ödül oyunu ardından da dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor'da ödül baraka ve erzak olarak belirlendi. Kıyasıya geçen mücadelede Survivor Sema'nın kardeşi Seda Ocak'ın performansı geceye damga vurdu. İşte Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasından kazanan takım... İşte Survivor yeni bölüm fragmanı...
Magazin 3 Şubat 2019 - 09:25

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışması başladı. Dün gece Survivor’da bir ödül, bir de dokunulmazlık oyunu oynandı. Türkiye ve Yunanistan ekibi ödül ve dokunulmazlık oyunu için kıyasıya mücadele etti. Peki Survivor’da ödül ve dokunulmazlık oyunlarını hangi takım kazandı?

SURVIVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye – Yunanistan yarışmasında ödül oyununda her iki takım denizde bulunan sala koştu. Her iki takım tamamen sala ulaşmaya çalıştı. Daha sonra denizde bulunan salı karaya çekmek için mücadele ettiler. Salı karaya ilk getiren takım Türkiye oldu.

Daha sonra sepete top atma oyunu oynandı. Türkiye 12, Yunanistan 9 topu sepete attı.

Survivor Türkiye-Yunanistan’da ilk oyun büyük heyecana sahne oldu. Yarışmacılar baraka ve erzak için kıyasıya mücadele ettiler.

Kazanan takım Türkiye oldu. Türk takımı barakasına ve erzaklarına kavuştu.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Acun Ilıcalı: İki takım da dokunulmazlık için hazır. İki oyun var. Eğer iki takım da bir kez kazanırsa kısa bir oyun daha oynanacak.

Türkiye: 10 Yunanistan:  6

SEDA OCAK İKİZİ SEMA AYDEMİR’İ ARATMADI

Survivor Türkiye-Yunanistan birinci bölümde oynanan ödül oyununda Seda, Ioulieta’ya karşı mücadele etti. Seda atışlardaki başarısıyla rakibine şans tanımadı…

Son güncelleme: 18:48 - 03.02.2019