Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2019 için geri sayım! Survivor ne zaman başlıyor? İşte yarışmacı adayları…
Survivor 2019 için geri sayım! Survivor ne zaman başlıyor? İşte yarışmacı adayları…
Survivor 2019'un ne zaman yayınlanmaya başlayacağı belli olmasının ardından izleyiciler yarışmacıların kim olacağını merak etmeye başladı. Acun Ilıcalı Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan yarışmasının başlangıç tarihini ve bu sene ilk defa uygulanacak yarışmacı seçim şeklini açıkladı. Peki Survivor ne zaman başlayacak, yarışmacıları kimler?
Magazin 9 Ocak 2019 - 10:35

Survivor 2019 başlangıç tarihi netleşti fakat yarışmacılar netleşmedi. Survivor 2019 Türkiye-yunanistan yarışmasında 30 yarışmacı adayı belli oldu. Bu yıl ilk defa yarışmacıları seyirciler belirleyecek. İşte Suvivor 2019 hakkında merak edilenler…

SURVİVOR 2019 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

TV8’de ekrana gelen O Ses Türkiye yılbaşı özel programında Survivor ile ilgili bir duyuruda bulunan Acun Ilıcalı, bu sezon Survivor’ın 2 Şubat’ta başlayacağını açıkladı.
acun-ilicali

YARIŞMACILARA SEYİRCİ KARAR VERECEK

Acun Ilıcalı, bu sezon Türkiye-Yunanistan mücadelesine sahne olacak Survivor’ın yarışmacılarına seyircilerin karar vereceğini açıkladı. İnternette bir anket açtıklarını açıklayan Ilıcalı, orada seyircilerin verdiği oylarla yarışmacıları seçeceklerini duyurdu.

2019 SURVİVOR ADAYLARI

Asil Cengiz, Atakan Işıktutan, Azim Kaan Güvenilir, Buse Akar, Yağız Erdoğan, Büşra Yalçın, Seda Ocak, Ecem Onaran, Özgür Özdemir, Emin Günenç, Okay Köksal, Emre Durak, Müzeyyen Seren Bayülken, Erdem Ekşioğlu, Kaan Kazgan, Hikmet Tuğsuz, Sude Burcu, Sinem Kılıç, Simge Olçun, Sıla Rümeysa Ölçek, Kader Karakaya, Burak Yurdugür, Bora Erdin, Begüm Güven, Serpil Uzunçavdari Yusuf Karakaya, Hakan Kanık, Sami Levi, Halim Baydur, Melisa Emirbayer.