Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2019 ne zaman başlayacak? Acun Ilıcalı açıkladı bu sene bir ilk olacak!
Survivor 2019 ne zaman başlayacak? Acun Ilıcalı açıkladı bu sene bir ilk olacak!
Her sene seyircileri ekran başına kilitlemeyi başaran Survivor ile ilgili Acun Ilıcalı'dan flaş açıklamalar geldi. Survivor 2019'un yayın tarihi belli oldu. Bu sene Türkiye ve Yunanistan yarışmacıları karşı karşıya gelecek. Survivor yayın hayatına başladığı ilk dönemlerde de iki ülke karşı karşıya gelmiş ve Türkiye birinci olmuştu. Peki Survivor 2019 yarışmacıları açıklandı mı? İşte Acun Ilıcalı'nın verdiği ipuçları...
Magazin 1 Ocak 2019 - 21:23

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye yarışmasında Survivor'ın 2 Şubat'ta başlayacağını açıkladı. Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan yarışmasında 30 yarışmacı adayı belli oldu. Ilıcalı, bu sezon Türkiye-Yunanistan mücadelesine sahne olacak Survivor'ın yarışmacılarına seyircilerin karar vereceğini açıkladı. İnternette bir anket açtıklarını açıklayan Ilıcalı, orada seyircilerin verdiği oylarla yarışmacıları seçeceklerini duyurdu.

2019 SURVİVOR ADAYLARI

Asil Cengiz, Atakan Işıktutan, Azim Kaan Güvenilir, Buse Akar, Yağız Erdoğan, Büşra Yalçın, Seda Ocak, Ecem Onaran, Özgür Özdemir, Emin Günenç, Okay Köksal, Emre Durak, Müzeyyen Seren Bayülken, Erdem Ekşioğlu, Kaan Kazgan, Hikmet Tuğsuz, Sude Burcu, Sinem Kılıç, Simge Olçun, Sıla Rümeysa Ölçek, Kader Karakaya, Burak Yurdugür, Bora Erdin, Begüm Güven, Serpil Uzunçavdari Yusuf Karakaya, Hakan Kanık, Sami Levi, Halim Baydur, Melisa Emirbayer.