Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor ne zaman başlıyor? Ünlü şarkıcı da Survivor 2019 aday kadroda! Survivor aday kadrosunda kimler var?
Survivor ne zaman başlıyor? Ünlü şarkıcı da Survivor 2019 aday kadroda! Survivor aday kadrosunda kimler var?
Survivor, yeni sezonda Yunanistan ile Türkiye yarışmacıları arasında gerçekleşecek. Survivor 2019 formatında farklı bir sistem uygulanacak ve yarışmacılar anketle belirlenecek. MasterChef Hakan ve Seferad grubu Sami Levi gibi isimlerin de yer aldığı Survivor aday kadroda kimler var merak ediliyor. Peki Survivor 2019 ne zaman başlıyor? Survivor 2019'un başlama tarihi...
Magazin 8 Ocak 2019 - 14:42

Ekranların fenoman yarışması Survivor 2019 yılında da TV8 kanalında seyircilerle buluşacak. Survivor ne zaman başlayacak herkes tarafından merak edilirken Acun Ilıcalı tarafından bu sene yarışmanın Survivor Türkiye ve Yunanistan mücadelesine sahne olacağı açıklandı. Survivor 2019 kardosu içinde kimler yer alacak henüz belli olmadı ancak Survivor aday kadro içerisinde 30 isim yer alıyor. Ayrıca Survivor aday kadrosunda Sefarad Grubu’nun solisti Sami Levi, Solmaz’la yaşadığı aşkla ekranda yer alan Kaan ve MasterChef Hakan gibi isim tanınan simalar da yer alıyor. Survivor 'un yarışmacıları adaylar arasından anketle belirlenecek. Peki sevilen yarışma Survivor, 2019’da hangi tarihte başlayacak? İşte Survivor 2019 başlangıç tarihi…

SURVİVOR NE ZAMAN BAŞLAYACAK? İŞTE SURVİVOR BAŞLAMA TARİHİ

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, Survivor'ın yayın tarihini açıkladı. Bu yıl, 13. sezonuyla ekrana gelecek olan Survivor, 2 Şubat 2019 tarihinde ilk bölümüyle başlayacak.

survivor-aday-kadro

SURVİVOR’DA 2019’DA KİMLER YARIŞACAK?

Survivor 2019’da kimlerin yarışacağı merak ediliyor, Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamayla Survivor 2019’da yer alacak yarışmacı adayları belli oldu. Acun Ilıcalı, bu sezon Türkiye-Yunanistan mücadelesine sahne olacak Survivor’ın yarışmacılarına seyircilerin karar vereceğini açıkladı. İnternette bir anket açtıklarını açıklayan Ilıcalı, orada seyircilerin verdiği oylarla yarışmacıları seçeceklerini duyurdu.

survivor sözcü ile ilgili görsel sonucu

SURVİVOR’DA KİMLER YARIŞACAK? İŞTE ADAYLAR…

Asil Cengiz,
Atakan Işıktutan,
Azim Kaan Güvenilir,
Buse Akar,
Yağız Erdoğan,
Büşra Yalçın,
Seda Ocak,
Ecem Onaran,
Özgür Özdemir,
Emin Günenç,
Okay Köksal,
Emre Durak,
Müzeyyen Seren Bayülken,
Erdem Ekşioğlu,
Kaan Kazgan,
Hikmet Tuğsuz,
Sude Burcu,
Sinem Kılıç,
Simge Olçun,
Sıla Rümeysa Ölçek,
Kader Karakaya,
Burak Yurdugür,
Bora Edin,
Begüm Güven,
Serpil Uzunçavdari Yusuf Karakaya,
Hakan Kanık,
Sami Levi,
Halim Baydur,
Melisa Emirbayer.

Son güncelleme: 16:42 - 08.01.2019