Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2019 Seda Ocak kimdir, mesleği ne?
Survivor 2019 Seda Ocak kimdir, mesleği ne?
Seda Ocak kimdir? Sema Aydemir’in ikizi olan Seda Ocak, 34 yaşında ve Bursalıdır. Eski milli atlet ve antrenördür. Acun Ilıcalı, başarılı yarışmacının parkurdaki koşmasını dahi Sema Aydemir'e benzetti. Seyirciler Sema Aydemir'in yeniden yarışmaya katıldığını sandı. Başarılı sporcu Seda Ocak ile ilgili ayrıntılar haberimizde yer alıyor.
Magazin 5 Şubat 2019 - 20:21

Survivor 2019 kadrosu tamamen profesyonel sporculardan oluşuyor. Seda Ocak, daha önce iki kez Survivor’da yarışan Sema Aydemir’in ikiz kızkardeşidir.Performansı ile Türk takımının favori isimleri arasına giren Seda Ocak hakkında ayrıntılar merak ediliyor.

SEDA OCAK KİMDİR?

Bursa Kız Lisesi'nden mezun olan Seda Ocak, sırasıyla anaokulu öğretmenliği ve spor yönetimini bitirdi. Rumeli Üniversitesi’nde S.K.S. daire başkanlığında spor danışmanlığı yapmakta olan Seda, evli ve 2 çocuk annesi. Spor hayatına 10 yaşında atlet olarak 100 metre engelli olarak başladı. Milli takımda Balkan Şampiyonu olduktan sonra sporu bıraktı.

Seda Ocak kendisini şöyle anlatıyor; Atletizme Sema ile birlikte başladık sonra branşlarımızı seçtik. Ben 100 metre engelli koşucuyum. 2003 yılında evlendikten sonra sporu bıraktım. Survivor’a hazırlık aşamasında günde 2 antrenman yaptık. Zorlandık ama değdi. Gözümün kara olmasının parkurlarda işe yarayacağını düşünüyorum. Canım tatlı değildir, hırsıma da güveniyorum.

Son güncelleme: 21:36 - 05.02.2019