Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor yarışmacıları belli oluyor! İşte 2019 Survivor yarışmacı aday kadrosu…
Survivor yarışmacıları belli oluyor! İşte 2019 Survivor yarışmacı aday kadrosu…
Survivor 2019 ve yarışmacıları hakkında ilk resmi açıklama O Ses Türkiye yılbaşı özel programında Acun Ilıcalı tarafından geldi. Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan yarışmasının yarışmacıları izleyiciler tarafında belirlenecek. Peki, Survivor 2019 yarışmacıları kimler? Survivor ne zaman başlayacak? İşte detaylar...
Magazin 1 Ocak 2019 - 11:44

Survivor merakla beklenen yarışmacıları hakkında Acun Ilıcalı’dan heyecanlandıran açıklama geldi. TV8'de ekrana gelen O Ses Türkiye yılbaşı özel programında Survivor ile ilgili bir duyuruda bulunan Acun Ilıcalı, bu sezon Survivor'ın 2 Şubat'ta başlayacağını açıkladı. Survivor 2019 Türkiye-yunanistan yarışmasında 30 yarışmacı aday belli oldu. İşte Survivor 2019'da yarışmacı aday listesi…

survivor-acun_

SURVİVOR 2019 YARIŞMACI ADAYLARI

Asil Cengiz, Atakan Işıktutan, Azim Kaan Güvenilir, Buse Akar, Yağız Erdoğan, Büşra Yalçın, Seda Ocak, Ecem Onaran, Özgür Özdemir, Emin Günenç, Okay Köksal, Emre Durak, Müzeyyen Seren Bayülken, Erdem Ekşioğlu, Kaan Kazgan, Hikmet Tuğsuz, Sude Burcu, Sinem Kılıç, Simge Olçun, Sıla Rümeysa Ölçek, Kader Karakaya, Burak Yurdugür, Bora Erdin, Begüm Güven, Serpil Uzunçavdari Yusuf Karakaya, Hakan Kanık, Sami Levi, Halim Baydur, Melisa Emirbayer.

YARIŞMACILARA SEYİRCİ KARAR VERECEK

Acun Ilıcalı, bu sezon Türkiye-Yunanistan mücadelesine sahne olacak Survivor'ın yarışmacılarına seyircilerin karar vereceğini açıkladı. İnternette bir anket açtıklarını açıklayan Ilıcalı, orada seyircilerin verdiği oylarla yarışmacıları seçeceklerini duyurdu.

Son güncelleme: 12:16 - 01.01.2019