Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2019 yarışmacısı Hakan Kanık kimdir? MasterChef Hakan Kanık kaç yaşında?
Survivor 2019 yarışmacısı Hakan Kanık kimdir? MasterChef Hakan Kanık kaç yaşında?
Survivor 2019'un ilk yarışmacısı belli oldu. Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasında Türkiye'yi Yunanistan'a karşı ilk temsil edecek isim Hakan Kanık oldu. Daha önce MasterChef yarışmasından tanıdığımız Hakan Kanık kimdir? İşte Hakan Kanık hakkında merak edilenler...
Magazin 10 Ocak 2019 - 11:33

Acun Ilıcalı bu yıl Survivor’da yarışacak ilk ismin Hakan Kanık olduğunu açıkladı. Survivor izleyicileri ilk yarışmacı Hakan Kanık’ın hayatına dair detayları merak ediyor. Peki Hakan Kanık kimdir? Hakan Kanık kaç yaşında ve nereli?

HAKAN KANIK KİMDİR?

İstanbul'da yaşamını sürdüren Hakan Kanık, 1999 yılında dünyaya geldi. Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'ni tamamladı, ardından Muğla Sıktı Kocaman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi’nin heykel bölümünde eğitim görmeye başladı. Et konusunda kendisini geliştiren ve farklı mekanların mutfaklarında çalışan Hakan Kanı'ın asıl mesleği ise komidir.

MasterChef Türkiye'nin hırslı isimlerinden Hakan Kanık, Survivor 2019 aday tanıtım videosunda şu açıklamayı yapmıştı:

“Sevdiklerimizden ayrı kalacağız, ailemizden uzak kalacağız. Ama adada ben illaki bir şeyle bulurum ve takımımı doyururum. Survivor’un parkurları çok uzun ve engebeli, acayip özellik gerektiren parkurlar. Ama ben burada yaşımın verdiği avantajla, atiklikle bütün parkurların üstesinden geleceğimi biliyorum. Asıl soru kimin beni yeneceği değil, kimin beni durdurabileceğidir.”