Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2019’da eleme adayları belli oldu!
Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyunu dün akşam oynandı. Survivor'da eleme adaylarının belirlenmesini sağlayan dokunulmazlık oyunlarında Türkiye ve Yunanistan takımlarının kıyasıya mücadelesi sürüyor. İlk dokunulmazlık oyununu Yunan takımı kazandı. Peki diğer dokunulmazlık oyunlarını hangi takım kaybetti? İşte Survivor eleme adayları...
Magazin 11 Şubat 2019 - 08:20

Survivor’da Dokunulmazlık oyunlarında eşitlik olunca eleme adaylarını tek takımdan belirlemek için bir dokunulmazlık oyunu daha oynanıyor. Survivor’da dün akşam, Türkiye ikinci dokunulmazlık oyununu kazandı. İki takım da bir kez dokunulmazlık oyununu kazandığı için yeni bir oyun oynandı. Türk takım oyunu kıl payı kaybetti. Eleme adayları ise Okay, Kader ve Atakan olarak belirlendi.

İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Acun: Çok kritik bir dokunulmazlık oyunundayız. Eğer Yunan takım kazanırsa bizden bir kişi ayrılacak. Zor bir durumdasınız. Erdem, Survivor'a devam edemeyecek. Çok talihsiz bir olay. Birinci oyununda sakatlandı. Yeni bir yarışmacı gelecek.

Yusuf:
 İki takım da çok iyi mücadele etti. Dün dünde kaldı. Takımıma güveniyorum.

Hikmet: Dün biraz şanslılardı. Gereken istişareyi yaptık. Sevinçleri kursaklarında kaldı.

Türkiye: 10 Yunanistan: 8

 

ÜÇÜNCÜ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Acun Ilıcalı: Birinci dokunulmazlık oyununu Yunanlar, ikinci oyunu biz kazandık. Bir oyun daha oynanacak. 3 olan kazanacak ve dokunulmazlığı alacak.

Türkiye: 1 Yunanistan: 3 Dokunulmazlık Yunan takımının oldu

Kader: Elimizden geleni yaptık. Talihsizliklerle oyunu kaybettik. Benim kesinlikle bireyseli almam lazım yoksa beni yazacaklar.

Hikmet: Elimden geleni yaptım. Ben de savaştım. Bizim için çok kötü içimizden bir kişi gidecek.

ELEME ADAYLARI: OKAY, ATAKAN ve KADER

Acun: Ada konseyine hoşgeldiniz. Yunan takımının galibiyeti ardından Türk takımın galibiyeti ardından yeniden Yunan galibiyeti oldu. Bizden 3 aday çıkacak. Ve bir kişi veda edecek. Türkiye Yunanistan Survivor'ı yaparken iki ülkenin sahada mücadele etmesini ve birbirimizi tanımayı istedik. Çok başarılı iki takım var. Muazzam bir takımsınız. İlk iki gün acaba karşı takım daha mı zayıf ama gördük ki hiç öyle bir durum yok. Bu takıma çok alıştım ve bir veda olacak. Survivor 2019'da uzun bir maraton var. Zinde ve konsantre olmanız için ödülünüz karışık kuruyemiş. Türkiye'den performans birincisi erkeklerde Hikmet, kadınlarda Seda. Yunan takımında erkeklerde Spyros, kadınlarda Afroditi.

Bora'nın belirlediği isim: Kağıtlara yazdıklarımızın anlamı olsun diye güçlü bir isim çıkarmak istiyorum kotaya. SMS olarak güçlü olan birini söyleyeceğim ATAKAN.

Atakan Işıktutan

Oylama sonucunda belirlenen isim: KADER

Kader Karakaya

Sude'nin belirlediği isim: Bir kararım var ve arkasındayım. Takım ile iletişimi ve performansına bakarak OKAY abi diyorum.

Okay Köksal

TÜRK TAKIMINDA SÜRPRİZ AYRILIK! SAKATLIĞINDAN DOLAYI VEDA ETTİ

Survivor Türkiye-Yunanistan’da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu öncesinde açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, Türk takımını üzen gelişmeyi paylaştı. Türk takımından Erdem sakatlığından dolayı yarışmaya devam edemeyecek.

GEÇEN HAFTA KİM ELENMİŞTİ?

Survivor’da geçen hafta Yunan takımından 3 eleme adayı çıkmıştı. Demi, İoulieta ve Spyros arasında yapılan SMS oylamasında en az oyu alarak adaya veda eden isim Demi oldu.

Son güncelleme: 09:35 - 11.02.2019