Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2019’da kim elendi, kim gitti? İşte Survivor’da elenen isim
Survivor 2019’da kim elendi, kim gitti? İşte Survivor’da elenen isim
Survivor eleme gecesine kural ihlali skandalıdamga vurdu. Dört yarışmacının iletişim kuralı ihlali yaptığı ortaya çıktı. Acun Ilıcalı isimleri tek tek açıkladı, ve kuralları ihlal edenlere yaptırım uygulanacağını belirtti. Eleme potasında kadınlarda en başarılı isim Sude ve en çok oyun kaybeden isim Melisa vardı. Peki Survivor’da kim elendi, kim gitti? İşte oylama sonucu Survivor’da elenen isim…
Magazin 10 Nisan 2019 - 10:44

Survivor’da takımlar ayrıldıktan sonra ilk eleme gerçekleşti. Survivor’da iki Türk yarışmacı eleme potasına girdi. Eleme adayı olan Melisa ve Sude’den biri elendi. Survivor’da bu hafta eleme gecesinden çok ihlaller ve olaylar konuşuldu. Survivor’da elenen isim bazı arkadaşları ile vedalaşmadı. Tartışmaların yanı sıra son bölümde ortaya çıkan iletişim ihlali şaşkınlık yarattı. Okay, Yusuf, Büşra ve Melisa’nın Dominik’te bir kaptan aracılığıyla ailelerine mesaj gönderdikleri ortaya çıktı. Acun yarışmacılara yaptırım uygulanacağını açıkladı. Peki Survivor’da kim elendi, kim gitti?

SURVİVOR'DA ELENEN İSİM: MELİSA

Acun: Dominikte bir eleme konseyi. İki Türk yarışmacıdan biri gidecek. Melisa ve Sude.

Sude: Buraya ne istediğimi bilerek geldim. Kötü bir hırstansa kararlı bir azmi tercih ettim. Takıma her anlamda yardımcı olmaya çalışıyorum. Elimden gelenin fazlasını yaptım. Vicdanım rahat. Kalmak istiyorum. İzleyicilerin kararı.

Melisa: Performansımın istediğim gibi olmadığını biliyorum. 15 senedir kendi sporumla uğraşıyorum. 15 senedir suyun içindeyim. Potadayım. Böyle bir şeyi bekliyordum. En yakın arkadaşımla buradayım. Hayırlısı olsun.

Acun: Oylama yaptım. Sonuçta iki takım neredeyse eşit, seyircilerin gözünde. Ancak sahada 6'ya 1.

Seda: İki takım da çok iyi. Ufak hatalar yapan kaybediyor. Belli ki bundan sonra best oflar bayraklar göreceğiz. Önemli olan takım olabilmek.

Yusuf: Açıkçası biraz adaptasyon sorunu yaşadık. Son oyunlar bayrağa kaldı bu iki takım arasındaki rekabeti gösterir. Kaybedince adada sorun yaşamadık. Motivasyonumuz yüksek.

Dalaka: Yakında güzel günler göreceğiz. Güçlü bir takımız. Takımımızdan birinin eksilmesi bizi güçlendirebilir.

Hikmet: Bizim takımımız daha iyi. Kaybettiğimiz oyunda farklı bir strateji yaptık o yüzden yenildik. Artık bunu uygulayacağız.

 

Son güncelleme: 10:46 - 10.04.2019