Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2019’da kimler yarışacak? Survivor 2019 kadrosunda açıklanan isimler ve başlama tarihi…
Survivor 2019’da kimler yarışacak? Survivor 2019 kadrosunda açıklanan isimler ve başlama tarihi…
Survivor 2019'un başlama tarihi adım adım yaklaşırken yarışacak bazı isimler belli oldu. Acun Ilıcalı tarafından açıklanan isimler Survivor hayranları için yılbaşı sürprizi oldu. Survivor 2019'un ne zaman başlayacağı da belli oldu. İşte Acun Ilıcalı tarafından açıklanan Survivor ayrıntıları...
Magazin 1 Ocak 2019 - 13:49

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan yarışmasının yarışmacıları izleyiciler tarafında belirlenecek. Survivor 2019 ve yarışmacıları hakkında ilk resmi açıklama O Ses Türkiye yılbaşı özel programında Acun Ilıcalı tarafından geldi. Acun Survivor’ın 2 Şubat’ta başlayacağını açıkladı. Survivor 2019 Türkiye-yunanistan yarışmasında 30 yarışmacı aday belli oldu. İşte oylarla karar verilecek aday yarışmacılar listesi…

SURVİVOR YARIŞMACILARI ANKETLE BELİRLENECEK

Acun Ilıcalı, bu sezon Türkiye-Yunanistan mücadelesine sahne olacak Survivor’ın yarışmacılarına seyircilerin karar vereceğini açıkladı. İnternette bir anket açtıklarını açıklayan Ilıcalı, orada seyircilerin verdiği oylarla yarışmacıları seçeceklerini duyurdu.

acun sözcü ile ilgili görsel sonucu

SURVİVOR YAKLAŞIRKEN 2019 YARIŞMACI ADAYLARI AÇIKLANDI!

Asil Cengiz, Atakan Işıktutan, Azim Kaan Güvenilir, Buse Akar, Yağız Erdoğan, Büşra Yalçın, Seda Ocak, Ecem Onaran, Özgür Özdemir, Emin Günenç, Okay Köksal, Emre Durak, Müzeyyen Seren Bayülken, Erdem Ekşioğlu, Kaan Kazgan, Hikmet Tuğsuz, Sude Burcu, Sinem Kılıç, Simge Olçun, Sıla Rümeysa Ölçek, Kader Karakaya, Burak Yurdugür, Bora Erdin, Begüm Güven, Serpil Uzunçavdari Yusuf Karakaya, Hakan Kanık, Sami Levi, Halim Baydur, Melisa Emirbayer.