Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2020 birleşme partisi ne zaman? Survivor’da takımlar değişiyor!
Survivor 2020 birleşme partisi ne zaman? Survivor’da takımlar değişiyor!
Survivor'da her sezonda olduğu gibi bu sezonda da birleşme partisi yapılacak ve adalar birleşecek. Survivor'da adaların birleşmesiyle beraber takımlar da değişecek. Survivor birleşme partisi konseptini Acun Ilıcalı açıkladı. İşte ayrıntılar...
Magazin 9 Nisan 2020 - 11:54

Survivor’da Ünlüler ve Gönüllüler Takımı arasındaki rekabet kıyasıya devam ederken Acun Ilıcalı birleşme partisinin tarihini ve konseptini açıkladı.

Foto: TV8

SURVİVOR BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Birleşme partisinden sonra takımların değişeceğini belirten Ilıcalı, birleşme partisi konseptini anlattı. Birleşme partisinin sistemini anlatan Acun Ilıcalı “Cuma günü araba oyunumuz var. Cumartesi günü yayında büyük bir derbimiz olacak. Sonra tartı yarışması olacak. En çok kilo verene, ileriki ödül oyunlarından birinde çift katı yeme imkanı vereceğiz. Pazar günü şarkı yarışması, pazartesi de takım değişikliği konseyi var. Takım değişikliğinde de bir sürprizimiz var” açıklamasında bulundu.