Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 21. yeni bölüm fragmanı izle: Yeni yarışmacı kim?
Survivor 21. yeni bölüm fragmanı izle: Yeni yarışmacı kim?
Survivor'ın 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için zor bir parkura çıkacaklar. Öte yandan Eser'in yarışmadan ayrılmasının ardından bu gece yeni bir yarışmacı Survivor'a katılacak.
Magazin 18 Şubat 2017 - 11:22

Yayınlandığı her bölümün soluksuz takip edildiği yarışma programı Survivor’ın 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde yarışmanın en kritik ve dönüm noktası olan dokunulmazlık oyunu oynanacak. Oyunun ardından iki kişinin ismi eleme adayı olarak belirlenecek.

YENİ YARIŞMACI KİM?

Survivor’da açlığa dayanamayan ve sürekli sinir krizleri geçiren Eser West’in adaya veda etmesinin ardından Acun, Survivor’a yeni bir ismin katılacağını duyurdu. Yeni yarışmacı hakkında, bir bilgi henüz verilmedi. Fakat sosyal medya “Gözaltı” yarışmasında finale yükselen Bulut’un yeni yarışmacı olarak katılacağı söyleniyor.  Gönüllüler yaptıkları yorumlarda ise Eser’in gidişini büyük bir kayıp olarak nitelendirirken aynı zamanda takım vurgusu da yaptılar.

 

Son güncelleme: 13:31 - 18.02.2017