Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 30. bölüm fragmanı izle: Adem ile Furkan birbirine giriyor
Survivor 30. bölüm fragmanı izle: Adem ile Furkan birbirine giriyor
Survivor 30. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde Furkan ile Adem arasında büyük bir tartışma yaşanıyor. Furkan "Ne diyorsun oğlum sen!" diyerek Adem'in üzerine yürüyor.
Magazin 28 Şubat 2017 - 07:43

TV8’in ve ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor’ın 30. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler iletişim oyununa çıkacak ve kazanan takım kendilerine gelen mesajları okuyacak.

FURKAN İLE ADEM BİRBİRİNE GİRİYOR

Ünlüler’de tartışmalar bitmek bilmiyor. İletişim oyunu öncesi Şahika’ya sinirlenen Tarık Mengüç, daha sonra Adem’in tartışmaya girmesiyle daha da geriliyor ve bağırmaya başlıyor. Ödül oyunu esnasında ise ipler iyice kopuyor. Adem’in bir sözü Furkan’ı çıldırtmaya yetiyor. Furkan bir anda yerinden fırlayarak “Ne diyorsun oğlum sen!” diyerek Adem’in üzerine yürüyor. Bu dakikadan sonra tartışma daha da alevleniyor. Yarışmacılar araya girerek ikiliyi ayırıyor.

Son güncelleme: 07:45 - 28.02.2017