Survivor 4. bölümde ödül oyununu hangi takım kazandı? “Herkes Hakan’ın ağzının içine bakıyor”

Survivor'ın son bölümünde neler yaşandı? Ecem'in Gönüllüler'den All Star takımına geçmesi dedikodu kazanının daha da kaynamasına neden oldu. All Star takımı Ecem'in yazılmasının altında Hakan'ın olduğunu düşündü. Peki Ecem bu konuda neler söyledi? All Star ile Gönüllüler ödül oyunu için yarıştı. Bu hafta ödül ne? Survivor 4. bölümde ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor 4. son bölüm özeti...

Survivor 4. bölümde ödül oyununu hangi takım kazandı? “Herkes Hakan’ın ağzının içine bakıyor”

Survivor heyecan dolu bölümleri ile izleyicileri ekranlara bağlamaya devam ediyor. Acun Ilıcalı bu haftaki ödülü açıkladı. Ödül ne? Hangi takım ödülü kazandı? Adada kıran kırana rekabetin yanı sıra gerginlik de devam ediyor. Ecem kendini ihanete uğramış gibi hissediyor. İşte Survivor 4. son bölümde yaşananlar…

ECEM ALL STAR ADASINA GELDİ, BAKIN NELER KONUŞULDU?

Ecem Gönüllüler’den Ünlüler adasına geçti. Ve adada konuşulanlar:

Ecem: Herkes Hakan’ın ağzının içine bakıyor abi bize şunu anlat bunu anlat diye. Hep beraberdik. Anlaşamayacağımız bir şey yoktu. Şaşırttı beni. İhanete uğramış gibi hissediyorum intikam soğuk yenen bir yemektir.

Nihat: Ortalığı Hakan karıştırmış olabilir. Bu işin içinde ihanet var.

Ramazan’ın Ecem’i yazması üzerine Hakan, Ramazan ile Ecem’i birbirine düşürdü dedikodularının ortaya çıkmasına neden oluyor.

Hakan: Ecem mi güçsüz Gamze mi? Burada şunu düşündü insanlar özellikle kızlar. Ecem’i eleyememekten korktular. Gamze duygusal olarak çok zayıf.

 

Cumali: Anıl ile Melih yazdı. Ecem çok iyi bir kız.

Ecem: Bu yataktan sonra artık intikam…Kırgınlığım Ramazan’a olabilir. Demek ki arkamdam konuşulmuş. Ben kötü bir oyuncu değilim.

Ramazan: Ecem’in bu adadan değil karşı takıma geçmesi için kullandım. Hiç tahmin etmemiştim bu kadar yazılacağını. Zaten Gamze yüzünden kaybediyoruz. Gamze’ye saldırıp oyun alacaklar artık bunu biliyorlar.

Hakan: Dün Ecem’e 7 oy çıktı. Bence takımdakiler Ecem’i elemeyemeyeceğinden korkuyor. Gamze karşıda olsaydı alırdık. Demekki bir 2 oyun geride başlayacağız. Ama çıkıp All Star’dan oyunları alacağız. Neden parkurda iyi olmayan hasta olan birini takımda tutuyoruz?

Gamze: İsmimin çıkmasını bekliyordum parkurlarda iyi değildim ve hasta oldum. Bunu yazıp çok da mesele haline getirenler var. Neden Gamze gitmedi diye? Marcus’un çok fazla dilinin uzadığını gördüm. Çok bozuldu kalmama. Ama kendisi de çok iyi bir oyuncu değil.

ÖDÜL OYUNUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Ecem: Beklediğim bir sonuçtu ama yine de şaşırdım. Şimdi All Star ile yarışacağım. Şimdilik iyiyim.

Acun: Kazanan takım taptatlı enfes poğaçalar yiyecek. Kişi başı 5 tane verilecek.

Ödül oyununda All Star açık ara önde giderken Gönüllüler rakiplerine yaklaştı ancak ödül oyununun kazananı All Star takımı oldu.

All Star: 10 Gönüllüler: 5

Acun: Bugün All Star Survivor’a damgasına vurdu. Tecrübenin verdiği avantajı kullanmaya başladı. Bugün tecrübe konuştu.