Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 40. yeni bölüm fragmanı izle: Kim elenecek?
Survivor 40. yeni bölüm fragmanı izle: Kim elenecek?
Survivor 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde bu akşam eleme heyecanı yaşanacak. Eleme öncesi ise İlhan Mansız ve Çılgın Sedat arasında büyük bir tartışma çıkıyor.
Magazin 14 Mart 2017 - 07:26

TV8’in heyecan dolu yarışma programı Survivor’ın 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler iletişim oyununa çıkacaklar. Gece ise Pınar, Fatih, Adem ve Şahika dörtlüsünden biri yarışmaya veda edecek.

İLHAN MANSIZ ÇILGIN SEDAT GERİLİMİ

Fatih’in Pınar’a “Sedat, sembolü İlhan Mansız yüzünden kaybetti” demesi ortalığı karıştırdı. Konuşmaları duyan İlhan Mansız soluğu Fatih’İn yanında aldı. İkili arasındaki tartışmaya Sedat da dahil olunca ipler iyice gerildi. İlhan’ın oyunlardaki agresif tavırlarından rahatsız olan Sedat, İlhan’a “Adam olacaksın, bench’te yıkmayacaksın ortalığı…” diyerek posta koyuyor. Daha sonra sinirli bir şekilde kamera karşısına geçen Çılgın Sedat “Bizde bir laf vardır: Yiyorsa yapacaksın! Sende de bu yok. Yüreğin yemiyor. Tırışkadan konuşma!” diyerek İlhan’a yükleniyor.

Son güncelleme: 09:40 - 14.03.2017