Survivor 46. bölüm fragmanı izle – Son bölümde ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 46. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler sembol oyunu için karşı karşıya gelecekler.

Survivor 46. bölüm fragmanı izle – Son bölümde ödül oyununu kim kazandı?

Heyecanın ve mücadalenin bir an eksik olmadığı Survivor’ın 46. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde iki takım sembol oyunu için mücadele verecekler. Bu oyunu kazanan bir kadın bir erkek 2 hafta boyunca dokunulmaz olacak ve birleşme partisine gitmeye hak kazanacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Survivor’ın son bölümünde Ünlüler takımı ile Gönüllüler takamı çeşitli yiyeceklerden oluşan piknik paketi ödül oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık oyunlarında varlık gösteremeyen Ünlüler takımı ödül oyununda kaplan kesildi ve galibiyeti aldı.

Survivor'da beklenmedik kavga herkesi şoke etti. Yarışmada zaman zaman yaşanan gerginliklerden biri bu defa Gönüllüler Takımı'nda patlak verdi. İşte o gerilimle ilgili detaylar:

Gönüllüler Takımı'nda Berna ve Elif birbirinin üzerine yürüyüp kavga etti. Gözler Acun Ilıcalı'ya çevrildi. Berna, neredeyse bütün takımla kavga etti. Önce Ogeday'ı itti ardından da Elif'le tartıştı ikili birbirine girdi. Berna ve Elif'in fiziksel temaslı kavgasını takım arkadaşları zor ayırdı.