Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 56. yeni bölüm fragmanı: Sabriye, Adem ve Serhat Akın birbirlerine girdiler
Survivor 56. yeni bölüm fragmanı: Sabriye, Adem ve Serhat Akın birbirlerine girdiler
Survivor'da eleme gerilimi istenmeyen sahnelere yol açtı. Serhat Akın ile Sabriye adeta birbirlerine girdiler ve bu kavgaya Sembol oyununu kazanan Serhat'ın eleme adayı olarak ismini açıkladığı Adem de dahil oldu.
Magazin 3 Nisan 2017 - 13:02

Survivor 2017’de adaların birleşmesi öncesi gerilim iyice yükselmiş durumda. Kimse doğal olarak birleşme bu kadar yakınken adaya veda etmek istemiyor. Haftanın dokunulmazlık oyunları sorası eleme adayları belli oldu  ve bu akşam ekrana gelecek Survivor 65. yeni bölüm için yayımlanan fragmanda gerilimin ne kadar arttığı belli oluyor. Yeni bölümden paylaşılan görüntülerde Serhat Akın ve eleme kotasına giren Sabriye’nin adeta birbirlerine girdikleri görülüyor. Öyle ki Sabriye, Serhat Akın’a doğru bir tekme bile sallıyor.

survivor-sabriye-tekme

ACUN UYARACAK!

Survivor yeni bölüm fragmanında Serhat ile Sabriye’nin arasında yaşananlara Serhat’ın bu hafta eleme kotasına soktuğu Adem’in de dahil olduğu ve tansiyonun daha da yükseldiği görülüyor. Acun yeni bölümde bu yaşananlar nedeniyle oyuncuları en azından uyaracak. Diskalifiye gibi daha ciddi bir yaptırım olacak mı merak ediliyor?..


HAFTANIN ELEME ADAYLARININ HEPSİ BELLİ OLDU!

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan gönüllüler ikinci oyunda rövanşı almayı başardılar ve böylece eleme adayları iki tanede kaldı. Hatırlanacağı gibi gönüllülerin eleme adayları Berna ve Erdi olmuştu. 2 Nisan tarihli Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler konseyde toplandılar ve eleme potasında görmek istedikleri kişinin ismini yazdılar. İsmi en çok yazılan kişi Sabriye oldu. Son eleme adayı da sembol sahibi Serhat Akın tarafından belirlendi. Serhat eleme adayı olarak Adem Kılıççı’yı belirledi. Böylece haftanın tüm eleme adayları Berna, Erdi, Sabriye ve Adem olarak belirlendi?