Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 9. yeni bölüm fragmanında konsey krizi! Survivor 2018 son bölümde neler oldu? İki kişi adaya veda etti!
Survivor 9. yeni bölüm fragmanında konsey krizi! Survivor 2018 son bölümde neler oldu? İki kişi adaya veda etti!
Survivor 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bnölüm fragmanında konseyde yaşananlar Gönüllüler takımında kriz oldu. Survivor yeni bölümde Cumali'nin tavırları herkesi geriyor. Peki son bölümde neler oldu? Survivor 2018 son bölümde adaya iki kişi veda etti. İşte yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı...
Magazin 22 Şubat 2018 - 09:49

Son bölümde ‘Gönüllüler Takımı’ ödül oyununu kazanarak adeta Survivor’a geri döndü. “Gönüllüler takımı toparlandı” derken Survivor yeni bölüm fragmanında konsey krizi ortaya çıktı. Yeni bölüme Cumali ve gönüllüler takımı arasındaki gerginlik damga vuracak. İşte Survivor 2018 fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kıran kırana geçen rekabet hem yarışmacıların hem de izleyicilerin hop oturup hop kalkmasına neden oldu. Zaman zaman All Star zaman zaman da Gönüllüler öne geçti. Parkurda yarışmacıları en çok zorlayan topların sepete atılması oldu.

All Star: 8 Gönüllüler: 10
Ödülü uzun aradan sonra Gönüllüler kazandı

Acun: Gamze doktor kontrolündeydi. Doktor Metin Kuş Gamze'nin Survivor'a devam edemeyeceğini söyledi. Şu an da Survivor macerası Gamze için bitti. Önümüzdeki günlerde yeni bir yarışmacı gelecek. Hakan hakkında şuan bilgim yok ileride devam edip edemeyeceği belli olacak. Doktorumuz çok hassas emin olmadığı sürece yarışmacının devam edip edemeyeceğine karar vermiyor. Bir yarışmacı iyi hissetmiyorum derse yarışmaya çıkmaz.

marcus880_16_9_1519110392

Seyircilerin oyları sonucu adaya veda eden isim: Marcus

Marcus: Açıkçası içeme doğdu. Sonuçta izleyicilerin kararı. Onlarla fazla tanışma imkanı bulamadım. Hoş bir duygu değil. Buraya savaşmaya gelmiştim. Daha yeni başlamıştık. Söyleyecek bir şey bulamıyorum.

Acun: Gamze doktor kontrolündeydi. Doktor Metin Kuş Gamze'nin Survivor'a devam edemeyeceğini söyledi. Şuan da Survivor macerası Gamze için bitti. Önümüzdeki günlerde yeni bir yarışmacı gelecek. Hakan hakkında şuan bilgim yok ileride devam edip edemeyeceği belli olacak. Doktorumuz çok hassas emin olmadığı sürece yarışmacının devam edip edemeyeceğine karar vermiyor. Bir yarışmacı iyi hissetmiyorum derse yarışmaya çıkmaz.

SURVİVOR 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

SON BÖLÜMDE ADA KONSEYİNDE NELER OLDU?

Hilmi Cem: Yağmur'u söylemeleri büyük hata. Yağmur giderse kötü olur kızlar için Cumali gitmez gibi geliyor.

Ümit: Bence Cumali takımın zayıf halkalarından biri.

Nihat: Survivor'u anlayamamışlar.

Merve: Yağmur arada huzursuzluk mu çıkarıyor nedir?

Damla: Takım düşünmüyorlar bireyseller

Turabi: Dokunumazlığı kaybedince birbirimizi yeriz. Gönüllüler birbirini yemeye başladı. Survivor'da kanun bu ya avcı olacaksın ya av. Bu kez de büyük oranda bizde oyun. Her türlü darma dumanlar.

Cumali: Beni arkamdan vuranları kestiremedim. Arkamdan konuştular. Yanlarına gittiğimde susuyorlardı. Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol. Hızlı bir şekilde yarışacağım eğer gidersem ihanet etmeden gitmiş olurum kalırsam da dürüst bir şekilde kalırım.

Ramazan: Oyunlara daha da kendimizi vermeliyiz. Herkes kendinden bir şey vermeli.

Yağmur: Ben oradaki bütün kızlardan sayı aldım. Çıktığım oyunlarda faydam oldu. Dünki yarışı kaybettik Gizem'e söyledim güçlü olmalıydı. Ona göre daha güçlü olduğumu düşünüyorum. Funda'ya dargın değilim. Hata yaptığını göstermek için daha fazla yarışacağım.

Nevin: Üst üste kaybettik. Onlar sürekli yeneriz diye bir tepki verdi. Ama biz tecrübe kazanacağız.

 

Son güncelleme: 11:06 - 22.02.2018