Adanın sevilen isimlerinden Adem Kılıçcı kimdir? Survivor Adem Kılıçcı kaç yaşında?

Survivor All-Star ünlüler takımı yarışmacısı Adem Kılıçcı, daha önceki dönemde de Survivor'da başarılı bir performans sergilemişti. Bu yıl Survivor ünlüler kısmında yarışıyor. Adem Kılıçcı kimdir kaç yaşında ve nereli? İşte Survivor Adem Kılıçcı'nın hayatı ve bilinmeyenler...

Adanın sevilen isimlerinden Adem Kılıçcı kimdir? Survivor Adem Kılıçcı kaç yaşında?

Adem Kılıçcı hakkında bilgi edinmek isteyen izleyiciler, araştırma yapmaya başladı. Daha önceden de Survivor’a katılmış olan Adem Kılıçcı oldukça iyi bir performans sergilemişti. Eski Survivor yarışmalarındaki performansıyla dikkat çeken Adem Kılıçcı kimdir kaç yaşında nereli? All Starlarda yer alacak iddialı isimlerden biri olan Adem Kılıçcı ringlerde sergilediği performansın yanı sıra Survivor'a da geçen yıl damga vurmuştu.

ADEM KILIÇCI KİMDİR?

Adem Kılıçcı, 5 Mart 1986 yılında Ağrı'da dünyaya geldi. Kılıççı'nın boyu 1.89 olup, spora karşı merakı küçük yaşlarda başlamıştır. İstanbul'a gelen Kılıççı, Fenerbahçe altyapısında ‘boks' alanında kendini geliştirmiştir. Başarıları ise; 2004 yılında Dünya Boks Şampiyonu'nda gümüş madalya, 2007 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde yapılan Dünya Amatör Boks Şampiyonası'nda bronz madalya, 2009 yılında yapılan Akdeniz Oyunlarında gümüş madalya, 2013 yılında Akdeniz Oyunlarında altın madalya kazandı.

adem kılıççı sözcü ile ilgili görsel sonucu

SURVIVOR’DA FİNALE KALMIŞTI

Survivor 2017'de finale kalan Adem Kılıççı, ikinci oldu. Ogaday Çalışkan ise şampiyon oldu. Kılıççı'nın yarışmadaki sözleri, başarıları, tartışmaları gündemde kendini korumuştu. Yarışmada kendisiyle ilgili şu açıklamaları dikkat çekmişti: Biz buraya hasret çekmeye geldik, açlık çekmeye geldik, gurbet çekmeye geldik, her türlü entrikaya, her türlü yalana göğüs germeye geldik. Hayatı geriden gelip yakalamayı seven bir insanım.