Survivor Atakan Işıktutan kimdir? Survivor Atakan ne iş yapıyor?

Survivor'da bu sene dikkatleri üzerine çekmeyi başaran isimlerden biri Atakan Işıktutan... Survivor Atakan'ın Yunan yarışmacı Katerina Dalaka ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. İkili Siyah Takım'da yer alıyor ve birlikte bol bol zaman geçiriyorlar. Peki Survivor Atakan kimdir, kaç yaşındadır? İşte Survivor Atakan Işıktutan hakkında merak edilenler...

Survivor Atakan Işıktutan kimdir? Survivor Atakan ne iş yapıyor?

Survivor Atakan Işıktutan, şimdiye değin yüksek bir performans sergileyememesinin yanı sıra tartışmaların ve dedikoduların odağında yer alan bir isim oldu. Yakışıklı yarışmacı, sezonun en başarılı kadın yarışmacılarından biri olan Katerina Dalaka’nın kalbini fethetti.Peki Survivor Atakan Işıktutan kimdir? Survivor Atakan ne iş yapıyor?

ATAKAN IŞIKTUTAN’IN BİYOGRAFİSİ

15 Aralık 1994'te İstanbul Şişli'de doğan Atakan Işıktutan'ın memleketi Rize. 2016'da İstanbul Maltepe Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Atakan, 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünde yüksek lisansa başladı ve hala devam ediyor. Sporla 4 yaşında yüzmeyle tanıştı ve o günlerden sonra hayatıdan hiç çıkarmadı. İlkokul, ortaokul ve lise yılları basketbolla geçti, İstanbul içerisinde güzel başarılar elde etti. 2013'te basketbolu bıraktı ve fonksiyonel fitness adı altında CrossFit’le tanıştı. Son yıllarda CrossFit yarışmalarına katılıp başarılar sergiledi. 2018'de yapılan son şampiyonada kendi kategorisinde 1., yine aynı sene yapılan salon Türkiye Kürek Şampiyonası'nda 2. oldu. Ayrıca diksiyon ve oyunculuk eğitimleri aldı.